Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha írok dolgokat, akkor mi a...

Ha írok dolgokat, akkor mi a teendőm?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok. rengeteg verset írok. Történeteket is írtam. k*** hosszúak.... Már-már regénynek nevezhetőket is. Szeretném, hogy felfedezzenek, vagy legalább egy ilyen embert, aki fel fedezne, olyantól kérdezni szeretnék dolgokat, hogy van e esélyem ezen a pályán. Mit tegyek??? És hozzáteszem, h vasmegyei vagyok.
2013. okt. 21. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Léteznek amatőr írói versenyek, pályázatok, ilyeneket próbálj keresni, és nevezni rájuk az írásaiddal.
2013. okt. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha vannak rövidebb történeteid, novelláid, vagy esetleg a verseidet is felrakhatod blogra. A blogspot a legnépszerűbb, ha terjeszted is, sokan fogják olvasni:) Egyébként meg keress pályázatokat, ingyenes versenyeket, vagy keress blogkritikusokat.

Én is szoktam írni mindenfélét, ha esetleg van kedved, küldj nyugodtan egyet, akkor máris eggyel több olvasód lesz:)

2013. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!