Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol találhatok J. R. Ward...

Hol találhatok J. R. Ward Fekete tőr testvériség sorozatához hasonló könyveket?

Figyelt kérdés
Valójában nem csak vámpíros könyvek érdekelnek. Olyan könyvekre gondolok, amiknek van története, de az erotikát sem hanyagolják.
2009. nov. 11. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Gena Showalter - Éjsötét vágyak

Jeaniene Frost - Félúton a sírhoz(ez annyira nem erotikus de szerintem nagyon jó könyv)

Még van egy csomó csak most nem jut eszembe.

Itt olvashatod el őket.

www.konyvbirodalom1.mlap.hu


De sok könyvet találhatsz még itt ami hasonlíthat ezekre.

www.konyvbirodalom.mlap.hu

Ha eszembe jut még valami akkor írok.

2009. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Itt mondjuk csak vámpíros könyvek vannak, de elolvashatod, melyik miről szól, aztán le tudod tölteni. :)

(Anita Blake-ben nem nagyon szokták hanyagolni az erotikát, habár sokkal több a véres horror elem...)

2009. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!! Már letöltöttem az Éjsötét vágyakat! :)) Tényleg nagyon jó.


Köszönöm, az oldal címét, majd megnézem. Anita Blake jó? Egy ideje gondolkodom rajta, hogy beleolvassak...

2009. nov. 12. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Anita Blake nagyon jó én egy ideje már hallottam róla de nem nagyon érdekelt aztán elkezdtem olvasni és a végén már "le se tudtam tenni". Nekem nagyon tetszett. Igen van benne erotika, humor sőt vámpíros(is). Mind a 15-öt elolvastam és nagyon tetszik csak az a sz*r benne hogy még mindig nem tudom kit fog választani. És várom hogy legyenek még könyvek de nem igazán tudom hogy lesz-e további folytatás.
2009. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem az Anita Blake könyveket. Most kezdem majd olvasni. Köszönöm, hogy írtál!
2009. nov. 18. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!