Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Bábelből Petra...

Szerintetek a Bábelből Petra nem olyan, mint az Szjg Kata?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Sőt, Napsi ugyan olyan, mint Virág, Szasza Cortez, Zsófi meg Reni.. Ugyan az a 2 könyv írónője, várható volt, hogy hasonlítani fognak valamennyire a szereplők, de ez egy másik könyv. Nincs összefüggésben az Sz.J.G-vel
2013. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Kolos meg olyan, mint Arnold.
2013. szept. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon hasonlít. Katát viszont meg a saját tinikori énéről mintázta Leiner (azt olvastam egy interjúban, h hasonló volt a stílusa, mint Katának).
2013. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam.
2013. szept. 28. 18:31
 5/7 anonim válasza:
74%
Hm, Petrán pont nem gondolkoztam, de egyetértek az első válaszolóval. És engem még Abdul is nagyon emlékeztet Zsoltira. A nárcizmus, az állandó csajozás... Hipótól pedig Dave-utóérzetem volt, hiszen valahogy igyekszik felhívni magára a figyelmet, de a többiek általában csak mosolyognak rajta... :) Ettől függetlenül nagyon szerethető könyv, számomra nem volt zavaró a karakterek közötti hasonlóság.
2013. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt imádooom. De az szjg. a kedvencem.
2013. szept. 29. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:
pontosan.. a szereplók szinte ugyanazok voltak csak más névvel meg kinézettel. Nem tudom engem először lenyűgözött a szjg de aztán rájöttem néhány dologgal vele kapcsolatban és azt kell mondanom, hogy ez egy full átlag könyv. Az meg hülyeség hogy ez velünk is megtörténhet. Na persze.. összejöhet egy olyan lány mint a Reni egy olyan sráccal mint a Cortezzel?
2013. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!