Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok kritikákat a kisregény...

Írnátok kritikákat a kisregényem bevezetőjéről?

Figyelt kérdés

Ha nem tetszett akkor jelezzétek, hogy miért, ha tetszett azt is. Kort és nemet is kérnék.


Illetve az a gondom, hogy az oldalon amire feltöltöttem, vagy kevés kritikát írnak, vagy egyáltalán nem véleményezik. Viszont a negatív kritikától tudnék igazán fejlődni, hogy miben kéne javítani és ehhez hasonló dolgokra gondolok...


Persze alázást és bunkózást nem kérek, csak tényleg azt, hogy mi a rossz. Helyesírási hibák, értelmetlen, fogalmazási bakik...stb...


[link]


2013. szept. 27. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első két bekezdésben kettő dolog nem tetszett:

1. Én személy szerint irtózik attól a kifejezéstől, hogy: pasim, pasija. Szerintem inkább írd azt, hogy barátja vagy fiúja

2. ,,Majd az óra további részében felkészítette Mr. Hunter......"

Ezt a mondtatot inkább így írd: az óra további részében Mr. Hunter felkészítette....

Tovább nem volt időm olvasni.

2013. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezek jók, köszi.
2013. szept. 27. 20:03
 3/5 Mirk ***** válasza:

Los Angeles, California gondolom a helyszín szeretne lenni, ezért célszerű lenne a mű címe után közölni ezt. A rész, vagy fejezetcím a számozás után következik. Ha ezt a négy részletet szántad bevezetőnek akkor rendben, de ha úgy gondoltad, hogy az első rész a bevezetés, akkor az nem első rész, hanem nulladik, mivel ez a Bevezetés. Mindez így néz ki:


Az ördög városa


Bevezetés/1.rész/Prológus


A kezdet


Los Angeles, California

2000. szeptember 1.


Erről a remek oldalról nem lehet másolni, így idézni sem tudok, na mindegy. Első mondat. Fekete haját csavarva, tükrében bámulva? Nem. "Fekete haját csavarva azon tűnődött, miközben szekrényének tükrében bámulta magát, HOGY mit is vehetne fel, /vessző, szóköz/ hiszen ez az első tanítási nap" /itt most két lehetőséged van, vessző ráadásul, vagy pedig nincs vessző és. De bemutatom:/ "tanítási nap és szeretne /VAGY/ tanítási nap, ráadásul szeretne". Szíve választottja aki nem a pasija? Akkor ki a jó ég a pasija? Hogy lehet a szíve választottja, ha most érkezett az új suliba? De gondolom csak Olivernek új a suli, tehát Eve szemszögéből nem írhatod, hogy új a suli.


Ne írj számokkal. Esetleg a pontos időt, de 30 felülés meg 3 kötélmászás nincs. Harminc felülés és három kötélmászás.


Nem olvastam végig de láttam, hogy sok vesszőhiba van benne, ezekre figyelj oda, fontos a mondatok tagolása.

2013. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek, de több értelme lenne, ha végigolvasná valaki, mert az is érdekel, hogy a történet jó e..:(
2013. szept. 28. 01:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Elolvastam

Nem tudom mit mondjak....tulajdonképpen érdekes, de attól elveszti a hitelességét, hogy állandóan olyanokat írsz bele, hogy

Szia baby

Jól vagy drágám stb.

Van benne még jópár hiba, de ezekre már kitértek előttem. Ne hagyd abba az írást, de olvass sokat.

2013. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!