Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti hol szoktatok olvasni/tanulni?

Ti hol szoktatok olvasni/tanulni?

Figyelt kérdés
Én általában elalvás előtt az ágyban.

2013. szept. 12. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulni az asztalomnál, vagy az ágyban fekve, de akkor sokszor elálmosodom.

Olvasni fürdés közben szeretek, vagy elalvás előtt.

2013. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok iskolás, de amíg az voltam, vagy otthon az ágyamban tanultam (gerinckímélőbb, mint széken ülve), vagy gyakorlatilag mindenhol: buszon, metrón, villamoson, megállóban várakozva stb.


Olvasni elalvás előtt az ágyban szoktam, vagy evés közben az asztalnál. Nap közben sajnos az étkezéseken kívül nem sok időm van olvasni, mivel már nem is tömegközlekedek. De amikor nagy ritkán mégis BKV-vel utazom, akkor út közben is szoktam olvasni.

2013. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Tanulni a számítógépasztalnál szoktam, közben általában megy a zene, van, hogy játszom is, és a szünetekben elolvasok 1-2 dolgot.

Olvasni ágyban.

2013. szept. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, ahol van hozzá hely és idő. BKV, asztal, ágy, evés közben, nappali fotelén, buszra várva a megállóban stb.
2013. szept. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!