Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Charlaine Harris, a Sookie...

Charlaine Harris, a Sookie Stackhouse (Inni és élni hagyni) sorozat 4. részétől kezdve valaki elkezdte már fordítani?

Figyelt kérdés
Konkrétan fanfordításra gondolok, vagy ilyesmire, mert már az első hármat befejeztem,és hát ugye 9 könyv is van, talán be is szállnék fordítónak, ha tudtok vmi ilyesmiről, akkor írjatok! köszi:)
2009. nov. 2. 21:29
 1/4 anonim válasza:
Neked meg van a negyedik része magyarul?
2009. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs meg, de épp azt szeretném kérdezni, hogy talán néhány ember közösen lefordítaná. én szívesen csinálnám, de egyedül nehéz lenne, ezért lenne jó ha többen csinálnánk.
2009. nov. 9. 20:14
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdésed, vagy rátaláltál valahol. A 4. kötet fanfordítása már javában terjed a világhálón, szóval azt könnyen el tudom képzelni, hogy megszerezted. Viszont az 5. kötet épp folyamatban van, már csak pár fejezet van hátra, illetve hamarosan kezdik a 6. kötetet is fordítani (stipistop az első fejezet, azt én csinálom, már csak pár sor van hátra belőle), ebbe szerintem te is beszállhatsz. Nézz körül itt: [link] Megtalálod a neten fellelhető eredeti ill. fanfordításokat, az ötösből eddig elkészült fejezeteket, és jelentkezhetsz te is fordítani.

Remélem, segítettem...

2010. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, hogy szóltál, tuti felnézek az oldalra ,és szerintem fordítónak is beszállnék majd :D
2010. márc. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!