Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek Darren Shan...

Mi a véleményetek Darren Shan Démonvilág című sorozatának befejezéséről?

Figyelt kérdés

2013. aug. 25. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Korrekt megoldás volt, bár ütősebbre számítottam. A Vámpíré sokkal jobban tetszett.


De maga befejezés annyria nem érdekelt, mert a közte lévő részek sajátos hangulata, és a többi komponens annyira magával ragadott.

2013. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

A Démonvilág messze D. S. legrosszabbul sikerült műve. Elolvastam, és alapjában véve nem is bántam meg, holott D. S. többi könyvének hosszú ideig a hatása alatt voltam, teljesen magával ragadott a szerző nyers, egyedi, kemény stílusa, és az ily módon tálalt, minden más alkalommal komoly és fajsúlyos mondanivaló. A Démonvilág egy jó bizonyíték arra, hogy remek író is alkothat fércművet.

A befejezés "darren shanos", ha lehet ilyet mondani. Aki olvasta a többi könyvét, az tudja, hogy nála valami formabontó lezárásra lehet számítani. A befejezései engem valahogy mindig Tarantino filmjeinek befejezéseire emlékeztetnek... jellegükből adódóan.

A Démonvilág vége, akárcsak a sorozat többi része is, hatásvadász, és messze elmarad D. S. munkásságának összes többi részétől. Távolról sem olyan ütős, mint a többi könyvének a vége, és kiszámítható is mindazok számára, akik már "ismerik" D. S.-t.

2013. aug. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nemigazán tetszett, bár a sorozat második felét inkább azért olvastam, mert ha már belekezdtem, végig is olvasom. Egyszerűen nem fogott meg, nem volt hangulata.
2013. aug. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valaki leírja mi volt a vége? Mert befejezni már untam, de azért érdekelne.
2013. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Spoiler!!!!!!!


kicsit furcsa volt hisz elég megrendítő hisz végül is istenek lesznek de így lesz happy end valamilyen módon

nekem tetszett

2014. jan. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!