Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Láttam pár könyvet ilyen...

Láttam pár könyvet ilyen jobbagyféltekés rajzolásról. Ez miből áll konkrétan?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Elhitetik veled, hogy 3 nap alatt művész válik belőled
2009. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerezd meg a könyvet, csináld végig és megtudod. Tényleg meg lehet tanulni rajzolni. Ha nekem sikerült akkor másnak is fog. Persze nem 3 nap alatt. Nekem 1 hónap volt... de még mindig fejlődök... a lényeg hogy gyakorolni kell sokat:)
2009. okt. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%

Az, hogy valaki fényképet tud ezáltal másolni, az nem rajztudás.


De sikerélményt ad, az lehetséges..

2009. okt. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem csak fényképmásolásos feladatok vannak-.- Csak az ítélkezzen, aki végigcsinálta. Nem lesz tőle művész az ember, de a rajztudáson kétségtelenül rengeteget segít, engem így vettek fel az ország első számú képzőművészeti intézményébe. Egy próbát bárkinek megér. Ha bejön, az nagyszerű, ha meg nem jön be, akkor sem olyan sok három nap az életedből.
2009. okt. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

én elvégeztem a tanfolyamot és állati jó. tényleg nagyon klasszul rajzol utána az ember. az elején tényleg képről másolunk, de egy idő után, ha már többet gyakorol valaki magától is tud rajzolni, nem kell hozzá fotó amiről másolhat.


[link]


innen töltsd le a könyvet munkafüzetet.

2010. febr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
És vajon az arányokat is megtanulják?
2010. márc. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!