Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kiolvastam A katedrálist,...

Kiolvastam A katedrálist, rongyosra néztem a sorozatot és hiányzik, most hogy minkettönek betettem a kaput. Más is van így, hogy lehangolt lesz vmi ilyesmi után?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen együtt érzek veled.

Most fejeztem be a Maffiózók című sorozatot, hatalmas űr keletkezett utána.

Próbálgatom a sorozatokat, de azt a színvonalat, hangulatot nem találom.

Szerintem a sorozatok közt ki kell hagyni egy-két hetet.

2013. aug. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem A Tűz és Jég dalával volt így. Elolvastam az 5 könyvet, a hozzátartozó 3 db Dunk & Egg novellából 2-t és azóta nem tudok magammal mit kezdeni -.-
2013. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyan ez van nálam is...
2013. aug. 19. 22:32
 4/8 anonim válasza:
100%
Van a könyvnek második része is, ha ezzel esetleg segíthetek. :D Amúgy én is gyakran érzek így sajnos, az Eragon (Örökség-ciklus) utolsó része már egy ideje megvan a polcomon, de nem merem elolvasni, mert rossz érzés lesz hogy véget ér ennyi idő után a történet... Hosszabb könyvsorozatok végén mindig úgy érzem magam, mintha a barátaimat vesztettem volna el.
2013. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy van de elkezdeni sem merem én sem... a filmet is kivégeztem már regan volt a kedvenc(alap:gonosz,alap:halott(na ez még jobban lehangolt))
2013. aug. 19. 23:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el a folytatást, én is imádom mindkettőt, és ha lehet, Az idők végezetéiget még jobban szerettem mint a Katedrálist. Meg elvileg abból is van film vagy sorozat, nem tudom biztosan, azt még nem néztem meg.


Egyébként nekem szinte minden könyv után ez van, (nagyon sokat olvasok, és mind a kedvencem lesz xD) mindig azt érzem, hogy ha ennek vége, vége kell hogy legyen a világnak is.

Aztán mégsem.


Olvass sokat, mindig vannak (számodra, és nem feltétlenül kiadás dátumára nézve) újabb és újabb lehengerlő történetek. Időnként pedig nagyon jó újra olvasni a régebbi nagy kedvenceket :)


Szóval szerintem irány a könyvesbolt/könyvtár/internet/polc és próbáld meg megtalálni azt a könyvet, amit ugyanolyan lelkesedéssel tudsz olvasni, mint a Katedrálist!

2013. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)


+fanfictionök! Nem tudom, hogy pont ebben a témában vannak-e, de én mindig sok fanfictiont olvastam, amik legalább egy ideig pótolják az eredetit. A sok igénytelen blog mellett vannak valódi gyöngyszemek is, amiket érdemes elolvasni.

2013. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igyekszem
2013. aug. 21. 00:31

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!