Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen nevet adjak ennek a...

Milyen nevet adjak ennek a karakternek?

Figyelt kérdés

17-18 éves, jó tanuló. Rajong a költészetért. középmagas, nem túl vékony, de nem is husi. Világos barna, majdnem szőke a haja, zöldeskék a szeme. Kilóg a társai közül. Van véleménye, amit nem rejt véka alá, de kulturált stílusban adja elő. Odafigyel másokra, nem önző, de ha kudarc éri valamiben, akkor mindig azonnal feladja. Néha okoskodó.


Magyar nevet keresek, ami nem tucatnév, de nem is ritkaság. Ha van vezetéknév ötlet, azt is szívesen fogadom, de az nem feltétlen szükséges.

Köszönöm.



2013. aug. 16. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mi a neme? Amúgy legyen Józsi, akkor is ha lány. Jobban átjön az olvasónak is, hogy különc.
2013. aug. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy valamit kifelejtek. Lány :)


De most miért vagy ilyen barátságtalan? Teljesen normális volt a kérdé, semmi provokatív nem volt benne. Miért kell megjegyzést tenni arra, hogy különc? Nem ez a fő jellemzője... Bírom az ilyen hozzászólókat. Ha olyan lenne, mint a többiek, akkor meg az lenne a baj, ugye?

2013. aug. 16. 12:45
 3/7 Gigamiga válasza:
szia! szerintem legyen a Gina.:D vagy esetleg Bodza Patti (Patrícia):)
2013. aug. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gigamiga válasza:
bocsi előző válaszomban a Bodza és a Patti között vessző van:D
2013. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem voltam barátságtalan. Semmi baj azzal, ha különc.
2013. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gigamiga: szerintem a Bodza Patti egészen jó név, nem csak keresztnevet kért. Mindenképpen támogatnám ezt a formát. :)
2013. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Evelin, Letícia, Boróka, Melinda, Katalain
2013. aug. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!