Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » SzJG 5! Szerintetek, ha...

SzJG 5! Szerintetek, ha halloween bulin nem derül ki, hogy Kinga és Reni hazudták, hogy barátaik vannak, akkor Reni és Cortez hogyan kezdtek volna el járni?

Figyelt kérdés
A kalauzban benne volt, hogy az írónő eredetileg a halloween bulira tervezte Reni és C. "nagy egymásra találását", csak még nem álltak készen, így újabb konfliktus következett. Ha nem derült volna ki, hogy kamuztak, szerintetek hogyan jöttek volna össze? Hogy képzelitek el? :)

2013. aug. 16. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
Mi az az SZJG? Sokszor látom itt kérdésben, de fogalmam nincs mi az. o.O
2013. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a halloween bulin már ölelgetik egymást, meg fogják egymás kezét, szerintem csak annyi lett volna pluszban, hogy Reninek lett volna pár oldala azon parázni, hogy mikor, hogyan lesz A Csók (ami ugye a második, tehát mégiscsak ez az igazi első :)).
2013. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*dehát, nem tehát.
2013. aug. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 cirmitanyagarfild ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló a szjg = Szent Johanna Gimi ( egy fantasztikus könyv ) hát a kamu pasi nélkül Cortez nem kezdett volna barátságosabb lenni . Mert így észbe kapott hogy ha nem cselekszik gyorsan akkor a végén még más fog Renivel járni. Ha nem derült volna ki a bulin hogy csak kamu az egész szerintem Reni késöbb elmondta volna Corteznek de csak azután hogy már járnak és elmagyarázza neki.
2013. aug. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megy a zöld pacsi :) Még várok véleményeket, hogy hogy képzelnétek el :))
2013. aug. 22. 11:39
 6/8 berni4545 válasza:
100%
Szerintem összejöttek volna, de Reni karakterét ismerve 100% hogy elmondta volna Corteznek, de előtte még Kingával is veszekedett volna hisz Kinga Zsoltit akarta féltékennyé tenni(ami sikerült is .)
2013. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem akk összejöttek volna a haloween bulin ha Zsolti nem mondja meg mindenkinek :( am sztem hülyeség volt kitalálni azt hogy Ren Párizsban motorozott mert Cortezzel is motorozott és ezért ez a Corteznek elég rosszul esett :( De sztem Cortez Ren "pasija" nélkül is közeledett volna...
2013. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jártak volna, aztán nem sokkal később fény derül a párizsi fiúkra és akkor úgy lett volna, mint amikor Reni nem mondta el az egyetemet
2014. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!