Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvek kerülnek szóba...

Milyen könyvek kerülnek szóba a Szívek Szállodája című sorozatban?

Figyelt kérdés
Eléggé nagy rajongója vagyok a Szívek Szállodájának és volt már hogy onnan az épp szóba jövő együttest meghallgattam vagy épp egy könyvnek utánanéztem (pl: amikor Paris és Jess, Kerouac-ról és Jane Austen-ról beszélnek) arra lennék kíváncsi hogy más is bírt-e kiragadni egy két címet, ha igen hálás lennék ha leírnátok nekem :)

2013. aug. 15. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,én is nagyon-nagyon szeretem! Hát én csak a Moby Dick-re emlékszek. Az akkor volt mikor Rory és Dean talákoztak és Dean azt kérdezte Rory-tól,hogy ez az első Melville regényed és erre mondja azt Rory,hogy hát igen elég nagy közhely a Moby Dick-et választani elsőnek. Vagy valami ilyesmi. Remélem segítettem. :)
2013. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Stephen King: Tortúra, de nem vagyok benne biztos hogy itt a könyvre, vagy a könyvből készült filmre utalnak -e :( amúgy ő a kedvenc íróm. A könyv jobb mint a film.:)


27/N

2013. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: szóba kerül még Kingtől a Christine, a Ragyogás,a Cujo és a Remény rabjai is.
2013. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Sokat segítettetek! :) örülök hogy más is ekkora rajongó:D
2013. aug. 17. 23:06
 5/7 anonim ***** válasza:
nagy rajongó vagyok én is naponta nézem a részeket ötven szerre, de sajnos, én is csak a Mobi Dickre emlékszem.
2013. aug. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is naponta nézem, egyszerűen imádom! :D olyan kis laza sorozat, nem erőltetik a poénokat, a romantikát, a drámát mint más sorozatokban
2013. aug. 23. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
ja!
2013. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!