Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Honnan tudom megvenni az...

Honnan tudom megvenni az összes magyarországon eddig megjelent warcraft és world of warcraft könyveket?

Figyelt kérdés
Az ősök háborúja trilógiát olvastam, most végeztem Halálszárnnyal is és most jön a klánok ura, de a többi könyvet egyszerűen nem találom egyetlen könyvesboltban sem. Vagy ha le lehet tölteni akkor küldenétek egy linket? Köszi előre is
2009. okt. 27. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a Szukits Kiadó weboldalán lehet rendelni
2009. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Most néztem utána, és sajnálattal látom, hogy tényleg nem lehet kapni őket, még az online könyváruházakban sem(alexandra.hu, libri.hu). Régebben is nehéz volt megszerezni, de azért meg lehetett, de most úgy látom, már nem árulják. Nekem megvan az Utolsó őríző még digitális formátumban, ha érdekel, elküldhetem, add meg az e-mail címedet. {amúgy annyira nem sok jelent meg magyarul, van az ősök háborúja trilógia, a halálszárny, a gyűlölet kora, a klánok ura, az utolsú őríző, + még azt hiszem a 3 képregény, a napkút trilógia, és ennyi, pedig angolul még van egy pár, de nem fordítják magyarra}
2009. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnézheted a vatera.hu-n vagy a teszvesz.hu-n is, hátha valaki eladja.
2009. dec. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én az Alexandra könyvesboltban vettem meg őket.

Utána megrendeltem őket angolul is [www.amazon.co.uk] és SOKKAL SOKKAL SOKKAL jobb az eredeti, angol kiadás mint a magyar fordítás. Az egész ott kezdődik hogy pl városneveket, helységneveket és személyneveket minek fordítanak le? pl. lordaeron -> léguraföld, jaina proodmore -> büszkemocsár jaina, stormwind -> viharvárad és még lehetne sorolni ezeket a hülye fordításokat. Angolul olvasd el.

2010. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!