Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Alexandra könyvesboltban...

Az Alexandra könyvesboltban karácsonykor szokott lenni akció?

Figyelt kérdés
Főként piros pöttyös könyvek érdekelnek, arra is szoktak adni akciót? Hány százalékos leértékelés van általában ilyenkor?

2013. aug. 9. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig van akció olyankor. A weboldalukon meg tudod nézni, hogy melyik könyvre hány százalékos leértékelés van. Most 50-80 %-os leértékelés is van.
2013. aug. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz! Igen azt láttam, hogy most is van akció, csak persze amilyen könyvet szerettem volna venni arra egyikre se adtak :(
2013. aug. 9. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Regisztrálj az oldalukon és kérj hírlevelet, így mindig naprakészen tudod, hogy mikor, milyen akció van.
2013. aug. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy a kutjaúristenit nékie moréja , hát megrendeltem az Egy tulajdonságok nélküli embert Libriből azt itt épp akciós volt...na mind1 most má.p
2013. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!