Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintem jó lenne ha filmet...

Szerintem jó lenne ha filmet csinálnának a Szent Johanna Gimiből! Na ti mit gondoltok erről? :D

Figyelt kérdés
Óltári lenne, és szerintem három részbe simán bele férne. Komolyan gyerekek sztrájkolni kéne azért,hogy csináljanak filmet(hihi). szerintem nagyon nyerő lenne(a film)!!!! :D

2013. aug. 7. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__4517629-a..

Szerintem rohadt unalmas lenne, és 100%, hogy nem találnák el a karaktereket. A legtöbb napon nem történik semmi, csak dogát írnak, meg délután kockulnak, meg msn-ezik Virággal. Vagy facebookozik. Szóval nem lenne túl érdekes...

2013. aug. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is nagyon jó lenne! De ha filmet nem is mert hosszú,egy sorozatot simán lehetne készíteni! Minden nap fél óra! És így részletesebben is lehetne és szerintem király lenne.
2013. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Smile*-* ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval.Elolvastam a Cassandra Clare könyveket(Csont-Üveg-Hamuváros)és most filmet is csináltak belőle.Megnéztem az előzeteseket és jaj azt kell hogy mondjam Jace,akit a könyvben annyira helyesnek képzeltem a filmben brutál csúnya!Nem így képzeltem el és ez csalódás,szóval ez lenne az SzJG-vel is szerintem!!!
2013. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg lehetne csinálni, de jó rendező és nem amatőr színészek kellenének hozzá.

Na meg a forgatókönyv minősége sem az utolsó szempont. Tekintve, hogy tényleg van sok uncsi rész, szerintem évenkénti felbontásban lehetne csinálni a filmeket. Max 90 perceseket.


De nem szeretném filmben látni. Szerintem igazából igény sincs rá, de... :)

2013. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! mindegyikkel egyet értek, bár az elsővel nem igazán de izlések és pofonok :)
2013. aug. 8. 14:47
 6/16 k.veronika199 ***** válasza:
100%
Remélem nem lesz belőle film mert ahogy olvasod elképzelsz egy szereplőt és a filmben adottak lennének a szereplők így a saját magad által megalkotott kép össze törne. A másik pedig az hogy nem lenne túl izgalmas film :) van olyan könyv amit nem kell/szabad megfilmesitni, ez pont ilyen
2013. aug. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Szerintem nem kéne megfilmesíteni. Több okból is:

1.) Leiner Laura egy fantasztikus könyvet adott az olvasók kezébe és ezzel elérte, hogy olyanok is olvassanak akik addig nem.

2.) A szereplők nem olyanok lennének amelyeket mi elképzeltünk és ezáltal elég megosztó lenne a film.


Remélem választ tudtam adni a kérdésedre. Ez az én véleményem de biztos van olyan aki mást gondol.

2013. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én abszolút egyetértek k.veronika199 válaszával, én így jártam az Éhezők viadalával. Elolvastam a könyvet, amit nagyon imádtam, aztán megnéztem a filmet és hát....már annyira nem is szerettem, mert nem olyanok voltak a szereplők, mint ahogyan azt én elképzeltem. :(
2013. aug. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki. Mert senki nem olvasná ezek után, hanem megnézné, és kész. Nekem nem tetszene.
2013. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Varsányi Krisztina válasza:
Nagyon jó lenne.
2013. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!