Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki Nemere István...

Olvasta valaki Nemere István : Titkok könyve című könyvet?

Figyelt kérdés
Ez egy regény vagy valós ? Hogy tetszett ? Ajánlátok ? Több része van ?

2013. aug. 6. 21:11
 1/9 acelsziv ***** válasza:
70%

Több része is van. A honlapján megtalálod a címeket.

nemere.hu

2013. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Valós dolgokról ír ?
2013. aug. 6. 22:06
 3/9 acelsziv ***** válasza:
76%

Úgy fogalmaznék: Elmondása szerint valós dolgokról ír.

Én szeretem az öreg könyveit, mert egészen jól összeszedi az apró adatokat is. Neki is lehetnek és vannak is téves elgondolásai, de amit eddig olvasgattam tőle az mind összeszedett és értelmes volt.

2013. aug. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megnéztem a honlapot és nagyon tetszett a leírása is :)
2013. aug. 7. 07:55
 5/9 acelsziv ***** válasza:
70%
Szivesen :) Ha érdekelnek az alternatív történelmi dolgok is akkor ajánlom figyelmedbe az "Előző emberiség" "Egyiptom titkai" "A piramisok titkai" és az "Elveszettek" című könyvét. Utóbbi a Bermuda háromszöget járja körül és nagyon érdekes dolgokat szed elő. Nem misztifikálja túl a dolgoz és nem állít biztosra semmit. De amit leír abban van értelem. A "Titokzatos Találmányos" és a "Rejtélyes Energiák" című könyvei pedig olyan dolgokat szerepeltetnek, amelyek itt vannak körülöttünk, vagy nem rég történtek, de nincs tudományos magyarázatuk.
2013. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg megnéztem az oldalát és csak ámulok , hogy milyen témái vannak :) Engem mindig érdekeltek ezek dolgok , köszi az ajánlást ! :) Most hogy te is leírtad ezeket , elkezdtem összeírni egy kis listát a könyveiből amiket meg fogok venni (annyira megtetszett , hogy ez már elhatározás lett) . Nézegettem hirdetési oldalakat is , még az áruk se borsos :)
2013. aug. 7. 14:41
 7/9 acelsziv ***** válasza:
70%
Az alexandra.hu oldalról és sok könyvét megrendeltem már és jó kedvezmények vannak
2013. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acelsziv ***** válasza:
70%
bookline- on többet találsz :)
2013. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. aug. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!