Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szent johanna gimi a-sok?

Szent johanna gimi a-sok?

Figyelt kérdés

Nem értem mi ez a gyűlölet az a-sokkal szemben, vagyis én is utálom őket, mert bunkók meg minden, de miért van az, hogy amikor kiderült, hogy Kinga húga ( Kitti ) a-s lesz akkor miért lettek egyből elitélve, hogyha még nem is ismerték a Reniék őket!!!

Egy dolgot tudtak csak mondani : Pfuf, a-s lesz a húgod??

Ez miért van?


2013. júl. 21. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, ezt én sem értettem. Még ha különböző szak vagy tagozat lenne a két osztály, de így...
2013. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hooligirl98 ***** válasza:
Szerintem a Kittis dolog azért lehetett mert minden évfolyamon a b-sek a jófejek meg minden az a-sok pedig a beképzeltek, meg nagyképűek..:)) A mi sulinkba is pont így van..:DD
2013. júl. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Flóra és Kata egy évfolyamba járnak, de külön osztályba.
2013. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, am. én a-s vagyok de nálunk viszonylag jól meg van a két osztály :))
2013. júl. 21. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van, mert utálták az ellenkező osztályt, és mikor meghallották, hogy A-s lesz Kitti is, rögtön arra gondoltak, hogy ezek is hasonlóan idióták lesznek. Mert az asokat utálni kell. Persze, ha jobban elgondolkoztak volna akkor nem hiszem, hogy ezt mondták volna. De ez amolyan beszólás volt szerintem.:)
2013. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se a se b hanem d ez a legjobb:)
2013. júl. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is d-és vagyok az a legjobb.
2013. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!