Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol írjam a blogom? Többi lent.

Hol írjam a blogom? Többi lent.

Figyelt kérdés
olyan blogíró oldalt keresek,ahol könnyen jönnek az olvasók.szóval azt szeretném,hogy nagy nézettségű blogom legyen viszonylag gyorsan,és több komment érkezzen.

#blog #blogírás #nagy nézettségű blog
2013. júl. 20. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Gportal.hu-n szotak, meg van a blogspot. azt nem ismerem.
2013. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha hamar, sok olvasót akarsz, akkor nagyon jót kell írnod, amit rendesen hirdetni is kell. A sikerért meg kell dolgozni, csak az oldal miatt nem lesz semmi népszerű.
2013. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.:köszi

2.:ezzel ind tisztában vagyok,én arra gondoltam,hogy melyik az a blogírásra alkalmas oldal,ahol az emberek nézegetik a blogokat,nem csak írját,és hamar meg tslálják pl az én oldalam.

2013. júl. 20. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Én blogger.hu-t használok.

De amit te szeretnél elérni, az nem ilyen könnyű. Sok olvasóhoz népszerűség kell, s a népszerűséget gyakran a jó írások sem tudják kivívni maguknak. Pont az ilyen hozzáállás miatt. Érd el, hogy ismerjék a nickneved (amiből szerencsé egy állandót használni), ha valahol kommentet írsz, url-címmel tedd, így mások odatalálhatnak Stb. A nézettség nem jön magától, bármit használsz is!

2013. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!