Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani könyvet...

Tudnátok ajánlani könyvet amiröl tudok kiselőadást csinálni? 8. osztalyos leszek.13/L

Figyelt kérdés
Nyáron már 12 könyvet elolvastam( pl.:szent johanna gimi )de mind sororozat ès sorozatbòl egy részt nem szeretnék bemutatni
2013. júl. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem kb. akármit választhatsz, pl. Két Lotti vagy mittomén.
2013. júl. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A két lottit már olvastam és olyan könyvet szeretnék olvasni ami érdekes és jó és nem csak azért olvasom mert kell hanem mert tetszik,szeretném olvasni és nincs tippem
2013. júl. 13. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Christopher Moore-nak van 1-2 vicces könyve, de abban vannak olyan részletek, amik talán nem egy ált.iskolai kiselőadásba valók :D
2013. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel gondba leszel, mivel a jó könyvek többsége nem egy részes, hanem több. Én az Agatha Christie könyveket nagyon szeretem, egyébként én is olvastam az SZJG-t, én kigyűjtöttem belőle a könyv címeket, és keresgélek köztük hátha van benne valami jó. :)
2013. júl. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!