Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » S. O. s. tudtok mondani jó...

S. O. s. tudtok mondani jó könyveket? Mert már mindegyiket 'felfatam. ' 14/L

Figyelt kérdés
akármi jöhet! A krimitől elkezdve a romantikus könyvekig! :)

2013. júl. 11. 19:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%

danielle steel könyvek

nora roberts könyvek


igaz ezeket mind megfilmesítették de azért jók

2013. júl. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
köszi! :) esetleg konkrét cím?
2013. júl. 11. 19:15
 3/23 anonim ***** válasza:
2013. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

John Green könyvek, főleg a Csillagjainkban a hiba, de az Alaska nyomában is jó, a többit még nem olvastam

Adrian Mole sorozat

Éhezők viadala trilógia

Tizenhárom okom volt

Egy különc srác feljegyzései

2013. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

A kör, a tűz, a kulcs, elégvastagok, ês nagyon jók

Rubint vörös időtlen szerelem és társai

Agatha cristie összes könyve ;)

2013. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

Napos oldal, Súlyos, Szent Johanna gimi...

Ha szereted a kutyákat akkor ez kötelező: Egy kutya négy élete.

Tizenhárom okom volt, Egymáshoz rendelve, Az imádott Jenna Fox, Mielőtt elmegyek. Remélem tudtam segíteni :)

2013. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát rengeteg jó könyv van, kiadókra bontva írok párat =)


Könyvmolyképző: Időtlen szerelem trilógia, Végzet ereklyéi sorozat, Tökéletes kémia, Vonzás szabályai, Beastly, Sötét erők trilógia, Legenda, A napszemű Pippa Kenn, Obszidián, Egyszeregy, Fallen sorozat, Anna és a francia csók, A tigris átka, Vastündérek sorozat, Z világháború, Hollófiúk, Enigma, North of Beautiful


Ciceró: Matched trilógia, Delírium trilógia, A beavatott és folytatásai, Jégviráglányok, Amíg élek, Oni - Szürke vér, Ha maradnék, Mielőtt elmegyek, Az imádott Jenna Fox, Prófécia, Az élet vize (csak most fog megjelenni magyarul, de én már azóta fenem rá a fogam, mióta megláttam angolul a borítót =D)


Fumax: Partials, Fertőzöttek, Menedék


Geopen: Vérbe öltözött Anna, A kör, 1Q84, A tizenharmadik boszorkány, Elátkozott Ella, Rubin és füst


Maxim: Gyönyörű sorscsapás, Ragyogás, Kezünkben a jövő, Vajon létezik szerelem első látásra?


Kelly: Éjszaka háza sorozat, Tündérvilág sorozat, Ha megtudnád hogy szeretlek, meg kellene öljelek és folytatása


Egmont: Tiszták, Elszigetelve, Slide, Az őrzők


Főnix: Gyökértelen, Az archívum, A gyöngyháború, Hamis emlékek, Tizenegyedik csapás


Agave: Éhezők viadala trilógia (imádom =D), Vámpírakadémia, A burok, Neil Gaiman könyvek, A testbérlők


Ad astra: Harmónia, Jessie Lamb testamentuma, Felhúzhatós lány, Zoo city, Leviatán


És vegyesen még könyvek: Battle Royale, Pretty Little Liars (ez a kettő Ulpius), Incarceron, A párválasztó, Eleven testek, Az eskü, Etetés, Kés a zajban, Metro 2033, Kezek és fogak erdeje, Ne érints (csak most fog megjelenni), Darren Shan könyvei, Kötelék, Így neveld a sárkányod, Az útvesztő, Köddé váltak, Cinder, Összetört glóriák, Sikoltók sorozat, Füst és csont leánya, Számok - A menekülés


Húha, ez a lista kicsit hosszúra sikeredett, na nem baj =) Remélem, segítettem =)

2013. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Maggie Stiefvater: Shiver (egy vérfarkas fiú és egy kezdetben átlagos leányzó kibontakozó szerelme)

Kate Morton: Felszáll a köd (komolyabb könyv, de nagyon fordulatos történetet ír le, párhuzamosan egy öreg hölgy emlékei és a jelen között)

Meg Cabot: Neveletlen hercegnő (ezt ajánlom a legjobban. 10+pár részes, szóval biztos ellennél vele egy darabig)

Sarah Dessen: Tökéletes

Suzanne Selfors: Mentsük meg Júliát! (bár a történet közismert, előtte/utána elolvashatod Shakespeare Rómeó és Júliáját)

Alexandre Dumas: A királyné lovagja (történelmi, egy lebilincselő végszóval)


Sohonyai Edit: Macskaköröm, Szerelemlék (egy lakótelepi kamaszlány naplója)

Jankó Olga: Az elmaradt tánc (nagyon szeretem, 3. osztályosan olvastam ki, 3 nap alatt. 1848-as időszakban elhelyezett szerelmi történet)

Gárdonyi Géza: Egri csillagok (nincs mit magyaráznom, közismert történet, de jó újra olvasni, nekem legalábbis, mert szeretem a történelmi regényeket), Ida regénye (Ida hazakerül a zárdából, majd férjhez megy és egy új élet kezdődik számára. Igazi lányregény)

Jókai Mór: Az arany ember (Timár Mihály 2 világ, 2 nő között ingázik) Szeretve mind a vérpadig (történelmileg a Rákóczi-szabadságharc idején játszódik, az áruló Ocskay László életét mutatja be, jelenleg ezt olvasom, csak ajánlani tudom)

Szabó Magda: Abigél (a világháború alatt Georginát az édesapja egy távoli lánynevelő iskolába viszi, ahol először nehezen megy neki a beilleszkedés)

Fehér Klára: Bezzeg az én időmben (kb. ennyi idősen olvastam, és tetszett)

G. Szabó Judit: Megérjük a pénzünket (tesóm kedvence volt ennyi idősen)

2013. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Tegnap 20:18

Hunger Games-t imádom! :) köszi! :)

Tegnap 20:38

köszi! ;)

Tegnap 21:32

igen, nagyon sokat! :) A Szent Johanna Gimit imádom. :)

Tegnap 21:38

Párat?! :) nagyon köszi! Az Éhezők Viadala az egyik kedvencem.:)

Tegnap 22:08

köszi! :) a saját gondolatokat külön. :)

2013. júl. 12. 15:29
 10/23 Tamasi-Eva válasza:

1 ez az én én izlésem szerint jó

Nora Roberts hold fogyatkozás (csak filmben láttam de állítólag jó könyvben is)

Lauren Kate fallen,torment,passion,

Becca Fitzpatrick csitt csitt

Claudia gray Evernight sorozat

Rachel Caine üvegház sorozat

Jamie McGuire gyönyörű sorscsapás

2013. júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!