Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnád a könyvem? (tartalo...

Elolvasnád a könyvem? (tartalom lent)

Figyelt kérdés

A történet elején Eszter tizenöt éves, gimnazista. Kilencedik novemberében megismerkedik Ádámmal, az évfolyamtársával, akinek a legjobb barátját (Leventét) már régről ismeri, 12 éve jóban van vele. Levente titkon mindig szerelmes volt Eszterbe, de ez sosem volt kölcsönös. Ahogy haladunk az időben, Eszter és Ádám egyre jobban megismerik egymást, szép lassan hihetetlen bizalmi kapcsolat alakul ki közöttük, és a lány beleszeret a fiúba. Nem tudja mással elképzelni az életét, mert teljesen egymásnak valóak. Ádám tudja, hogy Levente mit érez, ezért visszautasítja Esztert, de továbbra is rendkívül jóban maradnak. (Közben eltelt egy év.) Esztert ez mélyen megviseli, állandó rosszkedv lesz úrrá rajta. Mellé még jön ráadásnak, hogy elveszti a legjobb barátnőit, mert azok cserben hagyják.

Sem Ádám, sem Levente nem látja, hogy Eszter mennyire szereti Ádámot, pedig a második év első felét hármasban töltik el. Közben Ádámnak otthoni gondjai vannak a családjával.

A második év vége felé, egy iskolai rendezvényen tragédia történik. Eszter éppen Ádámmal beszélget az udvaron, ahol mindenféle programok vannak, amikor egy ismeretlen férfi, egy ámokfutó fegyvert ránt elő és lead egy lövést, az ég felé. Döbbent csend. Az ámokfutó "hőseink" felé fordul, egyenesen Ádámra céloz. Eszter ösztönből ugrik a fiú elé, a vállán találja el a golyó. Összeesik és Ádám karjaiban hal meg, mielőtt a mentők kiérnének.(Az ámokfutó a harmadik lövéssel a saját fejét lyukasztja át.) A történet végére majdnem tizenhét évesek lennének a szereplők.


Nos, tetszene vagy sablonos?



2013. júl. 9. 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nos,írd le.Akkor elolvasom.
2013. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez alapján elolvasnád?
2013. júl. 9. 20:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Az eleje elég sablonos, de ez az ámokfutós mese tetszik, én elolvasnám. Annyi tinédzserkönyvvel volt már dolgom, ez sem lehet rosszabb, hajrá!
2013. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 hooligirl98 ***** válasza:
Nekem is tetszik a történet bár tuti egy hétig bőgnék a végén...:D
2013. júl. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jónak tűnik így tinédzser szemmel olvasva, imádom a könyveket, ezt is biztos megvenném:)
2013. júl. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ámokfutó bácsi mit keres ott? Váll-lövésbe hogy hal bele? Azt túl szokták élni.
2013. júl. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Elég sablonos, az írásod döntene róla, hogy elolvasnám e.
2013. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Persze, szívesen elolvasnám! :)
2013. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A "könyved" jó 70... vagy inkább 75%-a sablonos, és nem látok összefüggéseket az ámokfutó és a főszereplőid között. Nem értem, miért pont velük? Miért pont akkor? Ezeket nyilván neked kell kitalálnod, ahogy a szereplőid jellemét is. A könyvnek a dráma, az érzelmi világa lehetne erős, ami viszont gyakran nagyfalat kezdőknek.
2013. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Váll-lövésbe tényleg nem szoktak meghalni. Ha már mindenképp meg akarod ölni a főszereplőt a végén, találd el a mellkasát, szívét. Egyébként szerintem annyira nem egyedi a sztori, de a vége érdekes lenne. Én mondjuk utána folytatnám úgy, hogy mi történik Ádámmal és Leventével a jövőben, hogy lépnek túl rajta, összevesznek-e miatta, lesz-e új szerelme, meg ilyenek. Tetszik , ha megírnád, tuti elolvasnám :)))

De mit keres ott az ámokfutó, miért kezd el lőni? Ezt is megmagyarázhatnád :))

2013. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!