Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Volt olyan kedvenc könyved,...

Volt olyan kedvenc könyved, amit többször is elolvastál? Egyáltalán olvasnak még az emberek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én minden nap olvasok, Gyűrűk ura I-II-III, Harry Potter I-II-III-IV-V-VI-VII, Star Wars könyvek.


nemtudom, hogy mások hogy vannak vele de az olvasás hasznos, megnyugtat és feltölt

2009. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A macskát visszafelé simogatják- ez a kedvencem :) G. Szabó Judittól.

A HP-sorozatot is előveszem többször. Darren Shan kötetek... sokat sokat olvasok és szeretek is. Mostanában a merengőn szoktam olvasni

2009. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Kanehara Hitomi: Pirszinget a kígyónak

gy fiatal lány húsba vágó története, aki alámerészkedik Tokió sötét bugyraiba. A regényben a tizenkilenc éves Luit megbabonázza új barátja, ama kettévágott "kígyónyelve", és révületében nekivág az élet túloldalára vezető útnak. Tokió utcáin a fájdalom átszüremlik az örömbe. Megismeri Ama barátját, Sibát, a tetováló mestert, akinek hideg szemei pusztító titkokat sejtetnek.


Mikor Ama és Siba vakmerő viselkedése veszélyes következményekbe torkollik, Lui válaszút előtt találja magát: jó és gonosz, élet és halál, szerelem és gyűlölet között.


A könyv kritikusai és olvasói körében egyaránt osztatlan sikert aratott, csak Japánban több mint egymillió példányban kelt el, számos nyelvre lefordították és Kanehara irodalmi hírességé vált saját hazájában. Priszinget a kígyónak című műve meghozta húszéves alkotójának az Akutagava-díjat is, Japán legnagyobb irodalmi elismerését, melynek ő volt az egyik legfiatalabb kitüntetettje.


Elolvastam egyszer...aztán még egyszer és nem tudtam letenni...nagyon sokszor elolvastam :)

2009. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az én visszatérő kedvencem: Csernai Zoltán "Titkok a világ tetején, Az özönvíz balladája". Már többször olvastam, de egyszer kölcsön adtam, és nem kaptam vissza. Most a lányom megszerezte a szülinapomra. Újra el fogom olvasni:)
2009. okt. 17. 16:44
 5/13 anonim válasza:
Én vagy nyolcszor olvastam egy könyvet... Az nagyon tetszett!
2009. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Danielle Steel: Jonny angyal..wááá írtó jó könyv!aki elkezdi olvasni vegyen egy 100 as zsepit maga mellé^^
2009. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

hát én azok közé tartozom akik olvasnak xD

régen útáltam a könyveket decsak mert a kötelezők nem érdekeltek nemtudtam h jó könyvek is vannak xD

demostmár tom és 2 nap alatt elolvasok egy könyvet de h sok időm van akk egy nap alatt is:D

kedvenceim Stephanie Meyer- alkonyat részei

Claudia Gray- evernight,stargazer

Alyson Noel- evermore :D

2009. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az Ügyfél volt az első, amit többször is olvastam, aztán a Harry Pottereket, a Funtineli Boszorkányt...stb
2009. okt. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Jack London, Robert Merle, Carlos Castaneda, Stephen King könyvek nagy része. és az olvasáshoz való hozzáállás tényleg kétségbeejtő. azért nem olvasnak mert nem menő.. :|
2009. okt. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lovecraft összes műve, Edgar Allan Poe, Ambrose Bierce, illetve Alien és Predator könyvek..
2009. okt. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!