Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Darren Shan Vámpír-sorozata jó?

Darren Shan Vámpír-sorozata jó?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy belekezdjek-e. Nektek mi a véleményetek róla? Összefüggő sorozat, vagy nem kapcsolódnak egymáshoz a kötetek?

2013. jún. 29. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsolódnak, érdemes elkezdeni, ha nem tetszik akkor abbahagyod :)

12-14 éves korom meghatározó sorozata. Igen, összefüggnek a részek.

2013. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Darren életét követi nyomon a sorozat, elején kicsit lassabb, mert abban a világot ismerjük meg, később felpörög.
2013. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenféleképpen!!! Nekem nagy kedvencem lett.

Összefüggnek a könyvek, tehát sorban olvasd őket, ha nem így teszel azzal elrontod a könyv varázsát.

A véleményem? Nagyon szerettem, nagyon érdekes volt. A végefelé már olyan csavarok vannak benne, hogy kapargatod az állad a földről. Ne várj túl nagy szerelmi szálat, nagyon vékonyka, nagyon könnyed, a könyv nem kezd el tocsogni, sőt... Darren nagyon hitelesen írja le a vámpírok világát, az ember maga is elhiszi, hogy igen, tényleg léteznek. Az eleje kicsit unalmas, de tarts ki, a végére minden értelmet nyer. Ha elolvastad szívesen olvasnám róla a véleményed.

15L

U.I.: Hány éves vagy?

2013. jún. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
szerintem nagyon jó. Én 12 éves koromban kezdtem el olvasni és le sem tudtam rakni. Érdemes elkezdeni és fiúknak lányoknak egyaránt ajánlom.
2013. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kiváló könyv. Én 18 évesen olvastam, konkrétan a 12 könyv nem tartott 12 napig. Mindenképpen ajánlom. Darren Shan korunk egyik legszínvonalasabb, legkiemelkedőbb írója szerintem. Vagy talán nem is csak az egyik legjobb, hanem A legjobb.

Összefüggő sorozat, érdemes sorrendben olvasni. Én a közepén kezdtem, mert csak így sikerült hozzájutnom, és az első néhány kötetet csak utólag olvastam el. De mivel a történet összefügg, te ne így csináld.

2013. jún. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem rég fejeztem be és igen,nagyon jó!Összefüggő,de mondjuk pl. a második szerintem az olyan amit mondjuk kihagyhatsz..de ha tudod,akkor az összeset olvasd el!

13L

2013. jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
életem egyik legmeghatározóbb szerepét töltötte be a sorozat elolvasása! imádom! fantasztikus,lenyűgöző,elképesztő, fordulatokban gazdag! Sajnáltam, ha le kellett tennem! Én azt mondom állj neki! nem fogod megbánni! :)))
2013. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12 évesen kezdtem el olvasni, nagyon nagyon tetszett, aztán most elolvastattam a 22 éves barátommal, és neki is nagyon tetszett :) azért nem mondanám korunk legkiemelkedőbb írójának :)
2013. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Rogi0513 válasza:
Összekapcsolódnak a kötetek, érdekes eseményekkel van tele a könyv. Ami nagyon tetszett, hogy követhető, szerethetőek a karakterek, a tetteknek pedig következményei vannak.
2013. aug. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nagyonjoo :) olvasd el :D nekem nagyon teccett :) összefüggőek és kalandos könyv pár résznél féltem is xDDD :D :D
2013. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!