Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az "epub" milyen formátum?

Az "epub" milyen formátum?

Figyelt kérdés
Hogy kell érteni? Mire van kitalálva? Ha találkozok egy ilyen fájllal, akkor hogy értsem, miben lehet megnyitni? Amennyiben tudja valaki, kérem segítsen, hogy hogy tudnék megnyitni egy asztali számítógépen egy ilyen kiterjesztést - milyen programmal, illetve, ha lehetséges, hogy tudnám átkonvertálni pdf-re vagy doc-ra. Előre is nagyon köszönöm!
2013. jún. 29. 15:00
 1/7 anonim válasza:

Átlag ebookat raknak fel így, gondolom tabletek/ebook olvasok könnyen olvassák.


Próbáld ki a google-t nagyon jó dolog, be tudod írni pl hogy "mi az az epub?" vagy "epub kiterjesztés" vagy "epub megnyitása" hogy csak pár magyar példát emlitsek.

2013. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Firefoxhoz van plugin:

[link]

2013. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt átkonvertálta nekem pdf-be, de a tördelés, ill. a hasábok miatt a szerkezete nem túl szépen néz ki, viszont olvasható.
2013. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A link lemaradt:

[link]

2013. jún. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy használjam a google-t, szoktam is, de annyi marhaság volt kidobva, inkább úgy gondoltam, hátha van itt egy szabadidős hozzáértő, aki tud segíteni! Kösz szépen mindenkinek!
2013. jún. 29. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt egy online konvertáló:



[link]

2013. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha letöltöd az ingyenes Calibre programot, akkor az tud konvertálni (további e-book formátumokat is), illetve biztosít egy felületet is az olvasáshoz. Ez az egyik legnépszerűbb konverter. Természetesen rengeteg olyan része van a porgramnak, ami a fájlok könyvolvasóra feltöltéséhez kell, ez neked nem lényeges, ha csak gépen akarsz olvasni.
2013. jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!