Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Stephen King Állattemető c....

Stephen King Állattemető c. könyve mennyire félelmetes?

Figyelt kérdés
Olvasom, már a 120. oldalon tartok de még mindig nem történt semmi, amitől ne bírtam volna aludni... Tudom, még van 400 oldala, hogy kiugrasszon a fotelből... Aki már olvasta, mennyire félelmetes és mikor kezd bedurvulni? Válaszokat köszönöm! 14L

2013. jún. 23. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Kingnek nincs olyan könyvei, amik a 2. oldalon tele vannak akcióval. Sokszor 100-200 oldalon keresztül bevezető szövegeket olvasunk a szereplőkről, a környezetről.

Az Állattemető könyve azért borzalmas ( és ez King könyveinál pozitív jelző), mert nem félelmetes, hanem megrázó. Ha azt várod, hogy a WC-re nem fogsz tudni kimenni a félelemtől, akkor rossz könyvet olvasol. Ez inkább a lélekre hat, az egyetlen King könyv volt, ami megbőgetett.


Ha félni akarsz, akkor inkább a Rémület a sivatagban vagy a Tortúrát olvasd.

2013. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előttem szólónak igaza van. Stephen King sosem a legelején vág bele a dolgokba. A könyvei átlagban 500-600 oldalasak, és kell neki legalább 150 oldal, hogy beinduljanak az események.

Az Állattemető szerintem ijesztő volt, mondjuk én a filmet is láttam és az elég durvára sikeredett, de az valóban inkább pszicho horror, és nem az a besz@ratós fajta.

Én A ragyogást ajánlanám, ha félelmeteset akarsz, szerintem azért az elég ütős. Az AZ-ra is azt mondják, hogy nagyon durva, habár én annak még eléggé az elején tartok. Majd kiderül. :)


Ha olyat szeretnél, ami megrázó és kicsordul tőle a könnyed, akkor a Halálsoront olvasd el. Egyébként is szerintem az az egyik legjobb könyve, de olyan szintű lelki terror, hogy olyat még nem tapasztaltál (rám legalábbis ilyen hatással volt). Egy kis ismertető:

[link]


Jó olvasást! Stephen King a király! ;))

2013. jún. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A nyirbálós rész nagyon a végén kezdődik, de egyre megrázóbb lessz.
2013. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kedvenc könyvem, kb. 10x olvastam el :D egyáltalán nem félelmetes.
2014. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Előző előtti vagyok. *Lesz Nem "lessz". Bocsánat.
2015. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!