Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Belekezdtem egy kis 10-15...

Belekezdtem egy kis 10-15 fejezetes regénybe csak nincsenek akik elolvasnák azt, ezért nem tudom mit kellene benne még javítani. Hajlandóak vagytok elolvasni?

Figyelt kérdés
Igazából eddig csupán 2 fejezet van kész belőle ugyanakkor nehogy remekműre számítsatok (sőt meglehet hogy utálni fogjátok) mert jómagam is tudom hogy nem jó, de éppen ezért kérek véleményeket róla. Továbbá gyakoriak benne a helyesírások amik azért merülnek fel bennük mert a Word Pad nem tartalmazz helyesírás javítót, illetve mert jelenleg csak a történetre és történésekre összpontosítok. És ha nagyjából elfogadható lesz ez a kettő lényegesebb dolog akkor javítom ki őket amolyan "utolsó simítás" gyanánt. A regényem tartalmaz magas felbontású képeket, egyesek számára némileg zavarható 20 betűméretes mondatók vannak benne illetve kategóriában inkább a Drámai és Sci-fihez be sorolható.

#bleach13
2013. jún. 21. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
írj és elolvasom szívesen :D
2013. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Áttudom küldeni őket az E-mail címeden keresztül Winrar formátumban.
2013. jún. 21. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Légyszíves, írj egy tartalmat. Így látatlanban, nem tudom. Szeretem a sci-fit, de például a robotosat utálom.
2013. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tartalma lényegében egy ember életéről szól akinek furcsa, igen bizarr élményeiben lesz része. (Természetfelettiben) A történet főszereplője William Jay Statham (Magyar nevekre ne számíts mivel Amerikában játszódik) aki rakodóként dolgozik egy üveggyárban. Egyszer amikor éjjeli műszakot végezz valami fényesre lesz figyelmes egy piramisban összerakott üres doboz halom tetejéről, amikor egy létrán felmászva megnézi mi az meglepődve veszi észre hogy ami fénylett az egy kerek, aranyból készült, tenyérnagyságú Azték amulett. Persze arról sejtése sincs hogy az nem egy közönséges ereklye, hanem valami ami egy éj leforgása alatt fenekestől felforgatja majd az életét. Miután szembesül az erejével eszméletét veszti és mikor felébred egy kör alakú égés seb lesz a bal tenyerén amit azaz ereklye okozott amikor a kezében tartotta. Innentől pedig kezdetét veszik azok a érdekes dolgok amiktől a főszereplő teljesen kikészül. :D
2013. jún. 22. 11:08
 5/5 Fan ***** válasza:
Szivesen elolvasom, véleményt mondok és kijavítom a helyesírási hibákat.
2013. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!