Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A SZJG 8/2- ben az osztálykirá...

A SZJG 8/2- ben az osztálykiránduláson Zsolti milyen szívatások csinált?

Figyelt kérdés
Vagy nem csak Zsolti, hanem a többiek is??

2013. jún. 16. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Milyen szívatásra gondolsz? o.O
2013. jún. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem , amikor Zsolti csinált valamit Dave- vel, miközben aludt, csak nem emlékszem és nem tudom megnézni, mert nincs nálam a könyv, mert az egyik barátnőm csak kölcsönadta nekem, hogy elolvassam.
2013. jún. 17. 21:16
 3/7 anonim ***** válasza:
a 12.es osztálykiránduláson nem is aludtak:D:D Csak Kinga teljesítette a balhéját, elterelte a felügyelőtanár figyelmét hogy meglógjanak a szobájukból..
2013. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 12-es osztálykiránduláson tényleg nincs ilyesmi amit leírsz. Csak az van, hogy az egész osztály kiszökik a szobájukból úgy hogy elterelik Máday figyelmét és a medencénél kötnek ki, aztán egész éjjel fürdenek, végül lebuknak és kicsapják őket a hotelből, mondván "nincs szükségük ilyen huligánokra"....:D (1-es voltam)
2013. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ÓÓ télleg. De akkor melyik részben volt valami ilyesmi???
2013. jún. 22. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Jaa, megvan. A 2.részben amíg Dave aludt a homlokára piros filccel egy villámot rajzolt. Ricsi a raszta hajába kapott tőle virágokat, Cortez meg a kilincsen lévő fogkrémbe nyúlt bele. Meg még Dave tenyerébe hajhabot fújtak, és az orrát kezdték el piszkálni és ugye úgy álmába szépen arcon csapta magát vele. Egyébként ez 2.rész és Május 5. kedd.

:D

2013. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!!! :)
2013. jún. 22. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!