Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A hős legendája c. könyv...

A hős legendája c. könyv mennyi és hol lehet megrendelni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Terry Goodkind - The Sword of Truth néven keresd, magyarul gondolom Az igazság kardja a címe akkor.

Angolul 11 kötetből áll, ha nem tévedek, magyarul ezt szétbontották 33-ra.

Úgy tudom magyarul szinte lehetetlen beszerezni az összeset, szóval nem fogom keresgélni, ha érdekel akkor te is tudod használni a Google-t, letölteni magyarul itt tudod azt hiszem az összeset: [link]

2013. jún. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Keselyüstök ***** válasza:

A történet ami alapján a sorozat készült egy 32, most már azt hiszem 35 kötetes könyvsorozat, a címe: Az igazság kardja (Sword of truth.) Megrendelni itt megrendelheted őket, ha jól látom:

[link]


De ez így elég sokba fog kerülni. Máshol már tudtommal nem lehet megvenni, maximum antikváriumokban, vagy esetleg kintről megrendelheted eredeti nyelven (ezt nem tudom pontosan).

Viszont az interneten fent van az összes része, le lehet tölteni, csak beírod google-ba, hogy az igazság kardja könyv és rögtön ki fogja dobni.

2013. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!! :)
2013. jún. 9. 11:24
 4/4 Keselyüstök ***** válasza:
Hoppá, tévedtem. Szóval a sorozat 32 kötetes.
2013. jún. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!