Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok, a Szent Johanna...

Mit gondoltok, a Szent Johanna gimi című könyv sorozatból lesz egyszer film?

Figyelt kérdés
Én igazából nem nagyon szeretném, mert akkor rögtön mindenki a filmet nézné meg én nem a könyvet olvasná el, pedig a könyv sokkal jobb. És akkor megkérdezem valakitől: -Te ismered a Szent Johannát? Erre rávágja: -Aha, megnéztem filmen. És én ezt nagyon nem szeretném. Ti mit gondoltok?

2013. jún. 2. 20:16
1 2
 1/15 aspikami ***** válasza:
11%
Ugyanezt el lehet mondani a Harry Potterről vagy a Gyűrűk Uráról, de véleményen szerint ebből nem lesz film. Ez csak egy olyan könyv amit a tini csajok felkapnak majd megunják, ergo nem hiszem, hogy lenne jövője.
2013. jún. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Magyarországon elég kicsi az esélye, hogy könyvből film készüljön. Nem is igen gyártanak már közönségfilmeket, inkább csak művészfilmek vannak.


A SZJG-ből csak az első kötetet olvastam, ami kb. 400 oldalas, a 300. oldal környékén már értetlenkedtem, hogy miért ilyen hosszú a bevezető. Ilyenből nem lehet jó filmet készíteni, mivel nem sok történés van benne, inkább belső ábrándozás, kínlódás, ami meg kívülről nem látszik.

2013. jún. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy lenne belőle film, hiszen négy év történéseit írja le és ezt szerintem nem lehetne jól filmesíteni. Én is szeretem nagyon a Szent Johanna Gimit és csak elvenné a könyv varázsát szerintem a film. Legalább a tinik is kezükbe vesznek egy könyvet.:D
2013. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem hinném. nincs túl nagy története, nem pereg a cselekmény inkább csak vánszorog. amúgy is a naplóregényskből nem lehet jó könyvet írni.
2013. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
63%
én olvastam az összes Szent Johanna Gimi részt,és tényleg abban annyi a történés,hogy egyszerűen nem lehet filmet csinálni(maximum sorozatot).viszont a megfilmesítés talán tényleg elvenné a varázsát...jó így ahogy van
2013. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Leiner Laura se akarja, azt, hogy ne olvassák a könyvét és csak a filmet nézzék. És...én sem akarom. Ő nem is fogja eladni semmi pénzért a történetet. Ő ezt megfogatta és én hiszek neki. Nem az a fajta csaj :)
2013. jún. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
nem, mert Leiner Laura nem szeretné, mert ő író, nem rendező vagy forgatókönyvíró, és nem szeretné, hogy más csinálja meg.
2013. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ennyien ugyanazt gondoljuk. :) :D
2013. jún. 3. 18:04
 9/15 anonim ***** válasza:
Laura asszem nemet említett...
2013. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Laura mondta,hogy nem lesz,mert nem akarja.
2013. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!