Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Titeket érdekelne ilyen blog?

Titeket érdekelne ilyen blog?

Figyelt kérdés

Az alapsztori:

Egy átlagos tini lány életét írja le, aki úgymond ki van tagadva. Az Ő szeme láttára láthatjuk, hogy milyen is valójában egy magyar középiskola. Nem egy álom világban van, hanem a való életben és a valós dolgokról van szó benne. Például: Már mondtam, hogy a hierarchia az iskolákban, hogy milyen kitagadtnak lenni; pénzről, hogy hol nincs, hol van; arról hogy lassan a régi barátok lassan mind eltűnnek, az új közeg miatt; a depresszióról, amit egyre többen élnek meg és hasonló dolgokról ezt mind egy 15-16 éves lány szemszögéből. Érdekel ilyesmi bárkit is?



2013. jún. 1. 19:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Miért, miért... mert semmi érdekes nincs benne. Te magad írtad: "egy átlagos tini lány élete". Kit érdekel egy átlagos tini lány élete?
2013. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egy átlagos tini életéből láthatjuk, hogy milyen egy magyar középiskola. Hogy milyen kiközösítve lenni.
2013. jún. 2. 17:14
 13/20 anonim ***** válasza:
És ez érdekel valakit? Egy átlagos iskola, meg a kiközösítés? Illetve világos, hogy lennének rá érdeklődők, hiszen páran itt is igenlő választ adtak, de ízlések és pofonok. Én mint írtam, nehezen tudnék ennél érdektelenebb témát elképzelni.
2013. jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Értem. Amúgy mi érdekelne téged? Kor? Nem?
2013. jún. 2. 18:55
 15/20 anonim ***** válasza:

26 éves nő vagyok, és elég sok minden érdekel. A kedvenc szépirodalmi műfajaim a bűnügyi komédia, szatíra, irodalmi szociográfia és a krimi, de ezeken kívül még rengeteg témát szívesen olvasok. Rajongok az orosz prózáért, de Rejtőt is imádom. Időnként átrágom magam egy-egy tudományos művön is, és nem zárkózom el a romantikától és a fantasytől is, bár nem ezek az elsődleges irányultságom.

Ez az átlag tini lányos dolog azért nem érdekel, mert én is voltam tini, így tudom, milyen átlagos tini lánynak lenni. Az ember elvan, éldegél, iskolába jár, barátai vannak, tanul, néha szerelmes, néha meg valami bánata van, tanul, vizsgázik, ennyi. Ez minden, csak nem érdekes.

Tudom, hogy tizenévesen irtó érdekesnek tűnik, később azonban, ahogy visszatekintek azokra a dolgokra, amik tizenévesen a legfontosabbnak és a legérdekesebbnek tűntek, csak megvonom a vállam, hogy micsoda éretlen, buta kislány voltam. Mivel én is voltam 15-16 éves, tökéletesen átérzem a helyzetedet, de te viszont azt hidd el nekem, hogy már 18 évesen sem fogod érteni, hogy mi a fenét tartottál olyan érdekesnek az életeden, hogy leírd.


Szóval írd meg nyugodtan, akár közzé is teheted egy blogban, de ne gondold azt, hogy valami szenzációs mesterművet alkottál. Soha semmit ne tarts többre annál, ami. Írj, ha motivációt érzel rá, írj, ha örömödet leled az írásban, de ne gondold, hogy pár unatkozó tizenévesen kívül bárki is el fogja olvasni a művedet. Írj a saját szórakoztatásodra, hiszen ez is egy szép hobbi.


Ezt nem bántásból írom, ne vedd a szívedre, csak épp van egy pár szabad percem, úgyhogy akár írhatok is neked egy kicsit bővebb választ, ha már így rákérdeztél.

2013. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nem magamról írok :D Csak kitalálom. Ha úgy vesszük, akkor több életem is van, csak a fejemben. Minden megtörténik velem, csak a fejemben. Imádok álmodozni és unalmas az életem, ezért is szeretek álmodozni, mások életébe képzelni magam. :)
2013. jún. 2. 19:20
 17/20 anonim ***** válasza:
Engem nagyon érdekel! :) Szóval ha elkezded, akkor lécci írd meg primibe a weboldalt... :) Sok sikert hozzá! :)
2013. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Lehet még érdekelne is, de nagyon furcsák egyes mondat szerkezeteid, de ha átküldenéd, átfutomnám és akkor mondanék inkább a műről véleményt, ezek alapján nehéz megmondani, hogy érdekelne-e.
2013. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
IGEN! :) Az meg, hogy egyeseknek unalmas, azzal ne foglalkozz! Egyrészt nem lehet mindenkinek érdekes valami, másrészt ha egy nyomingernek valami nem tetszik, és abban leli örömét, hogy ezt világgá kürtöli, az Téged nem kell, hogy letörjön!
2013. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne :) 16/L
2014. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!