Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Rukkola.hu-t nem értem,...

Rukkola.hu-t nem értem, segítene valaki?

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy ha én rukkolok egy könyvet, akkor máris megkapom a happolási lehetőséget.. de ha nincs olyan könyv, amit én szeretnék "happolni" akkor mi van? Mert néztem azokat amiket szeretnék (és azokat is amiket fel tudnék tenni), de nincsenek fent olyanok, amiket szeretnék..

2013. jún. 1. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

na én meg nem értem a kérdésed.

Talán arra gondolsz,hogy nincs elérhető példány azokból a könyvekből amiket szeretnél happolni?

Az emberek nap mint nap raknak fel kiemelt könyveket is,meg minden félét.

Ha sokan happolnának egy könyvet,kicsi az esély hogy te happolod el a leggyorsabban.

2013. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam, hogy nincs elérhető példány.. akkor mi értelme? Eladogatom a könyvem csak úgy, én meg egyet se szerzek...
2013. jún. 2. 20:50
 3/3 Komplikato ***** válasza:

Akkor vársz, pláne ha tényleg fontos és ritka, mert ha egyik sem akkor vagy nem érdemes, vagy nem kell várni.


Pont az a lényege, hogy beteszel a listába annyi könyvet amennyit akarsz, biztos előbb vagy utóbb lesz valamelyik.


Persze nyilván ritkaságot senki nem a rukkolán fog elvesztegetni.

2013. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!