Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb e-book...

Melyik a legjobb e-book olvasó? Melyik fajtát ajánljátok?

Figyelt kérdés

2013. máj. 27. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra a Kindle. Nem tudom, talán jó volt a marketingjük, mégis csak Amazon, viszonylag jó árban van, kellemes a szemnek az e-tintás technika és a legújabb verziókra már háttérvilágítás is van, ha szükséges (pl. zárt helyen olvasáskor jól jön). De persze elismerem, sok más olvasó is van legalább ilyen jó, például a Koobe sok modellje rendkívül hasonló. (Más a preferált fájlformátum, na bumm. Calibre bármit konvertál.) Kindle esetében az oldalsó léptetőgomb felfüggesztése szerintem az achillesz-sarka a készüléknek, más modellek esetében ez nem probléma. Mindazonáltal szerintem nagyon elegáns... no, persze nem ez a fő vásárlási szempont.

Szóval én rendkívül márkahűen a Kindle-t ajánlanám. De a neten rengeteg e-könyv olvasó mustra van, ha pontosan tudod, mik az igényeid, az ilyen cikkek többet segítenek.

2013. máj. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is kindlem van. még anyum is tudja használni, pedig ő nem egy gépzseni, merem ajánlani.
2013. máj. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szintén kindle:) bár nekem csak a laptompomon van fent a program, de igy is nagyon meg vagyok vele elégedve :) régebben meg szerettem volna venni a készüléket is, de sajnos nem volt rá elég pénzem, ma meg már megelégszem a laptopommal (most meg már úgy vagyok vele, hogy inkább veszek majd egy kisebb tabletet, amire szintén felteszem a progit, mert annak értelemszerűen sokkal több funkciója van)
2013. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én direkt nem Kindle-t vettem, félve attól, hogy az amerikai, mi meg európában vagyunk és az európai szabványok másak, illetve az európai nyelvek karakterkészlete is sokkal bővebb, mint az angolé.


Én ilyen megfontolásból vettem egy Icarus Pocket olvasót 31 ezerért, 6 colos, számomra tökéletes. gyönyörű tűéles kép, jó kontraszt, gyors, nem fagy le, gyorsan betölti a könyvet, villámgyors lapozás, semmi fölösleges extra, ami csak drágává és nagyobbá tenné a készüléket. Én bátram merem ajánlani mindenkinek, sőt, mivel a lira.hu oldalon törzsvásárló vagyok, rajtuk keresztül rendeltem meg, mert a vásárlói pontjaimat úgy megdobta, hogy a liránál a legmagasabb kedvezményt kapom azóta, hogy rajtuk kerestül vásároltam.


Onyxom volt, drága, sok rajta a hasznavehetetlen csili-vili, rossz szoftver, lassú, és dupla olyan drága, mint ez az Icarus Pocket. Ez a márka tavaly augusztusban jött ki, holland gyártmány.

2013. máj. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 sameths válasza:

Nekem egy NOOK-om van, nagyon szeretem.

A Kindle vs NOOK kb olyan, mint Coca-Cola vagy Pepsi. Ízlések és pofonok, minőségben nincs különbség.

2013. máj. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!