Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok ehhez a két...

Mit szóltok ehhez a két bloghoz? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Két blogot írok, és kíváncsi lennék a véleményekre, akármilyenek, csak kulturált legyen. Jöhet hideg-meleg

A két blog: ameglepetes.blogspot.hu és hamindenosszeomlott.blogspot.hu/

a másodikat most kezdtem csak



2013. máj. 26. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem változtass betűtípust a meglepetés-nél mert így nagyon zavaró és egyébként szívesen válaszolnék csak nem értem,hogy mire vagy kíváncsi,mert oké,hogy a meglepetés-nél van valami,de a ha minden összeomlott-nál még szinte semmi sincs. Vagy arra vagy kíváncsi,hogy milyen az alapötlet a ha minden összeomlott-nál? Légyszí írd le,hogy mire lennél kíváncsi,mert így nem egyértelmű,de egyébként ez szép és jó úgy,hogy ne hagyd abba csak írd meg,hogy mire gondoltál mikor a kérdést kiírtad és akkor már tudok rendes választ is adni a kérdésre!!! :D
2013. máj. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát... A Ha minden összeomolnál már mindjárt kész az első fejezet, és most az alapötletre. A meglepetésnél már változtatom a betűtípust, mert már más is szólt... De akkor eddig jó?
2013. máj. 26. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát az alapötlet jó a ha minden....-nál és igen nekem eddig tetszik,szerintem folytasd nyugodtan. :) Ügyi vagy!
2013. máj. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egy 17 éves lány első szerelméről," én itt már abba is hagytam az olvasást. Bocs, de ez csak a tiniknek nagy szám.

Maga az oldal ugyanolyan, mint a többi tíz- és tízezer tiniblog. Semmi eredetiség.


De, ha te jól érzed magad, amikor írsz, sőt valamit kiadsz magadból, akkor hajrá, írd tovább.

2013. máj. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és utolsó nem is kötelező tovább olvasni...
2013. máj. 28. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!