Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tudnám megvenni a...

Hogyan tudnám megvenni a "Mennyeknél is súlyosabb" című könyvet?

Figyelt kérdés

Rengeteg oldalt megnéztem, de mindenhol azt írja, hogy nincs készleten. Online is próbálkoztam, hátha úgy el tudom olvasni, de úgy sem találtam. Ha esetleg valaki ügyesebb (ami valószínű) nálam, légyszi segítsetek, mert nagyon szeretném végre elolvasni!

Köszönöm!



2013. máj. 25. 16:33
 1/4 anonim válasza:
könyvesboltokról hallottál már?._. vagy esetleg könyvtár? nem csak a gépen kéne nézelődni...
2013. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hülye, szóval nem kell bunkónak lenni... Ott sincs... és a könyvtárban sincs... Nem értem miért kell rögtön hülyének nézni a másikat és ilyen paraszt módon beszélni vele....
2013. máj. 26. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


:)) ittvan

2013. júl. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 andreakiss válasza:
Nem tudom érdekel e még a Mennyeknél súlyosabb című könyv nekem van egy teljesen új példányom egyszer olvastam
2015. febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!