Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Twilight rajongók, ez a rész...

Twilight rajongók, ez a rész benne van a könyvbe?

Figyelt kérdés

A filmben volt hogy Bella majdnem meghalt (de még Edward próbálta újraéleszteni)szóval Jacob megakarta ölni Renesmeet,majd meglátta Rosalie kezében és megtörtént a "bevésődés". INNEN ÉRDEKEL : Ezután a filmben Úgy folytatódik, hogy a falka többi tagja meg akarja ölni Renesmeet de Jacob megakadályozza őket.Edward még mondja is hogy megtörtént a bevésődés,nem fogják bántani.

Szóval ez benne van? Online olvastam el,de nem teljesen,csak átnéztem és akkor nem láttam ezt benne.(idézetek légyszi akkor könnyen megtalálom :)



2013. máj. 22. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs benne. A könyvben csak annyi van, hogy Jacob Reneesme szemébe néz és bevésődik. Ezután Bella szemszögére váltunk, aki ébredezik az "égésből", és kicsivel később Edward meséli el neki, hogy Jacob asszem elment Samhez, és elmondta a falkának, hogy mi történt. (Tehát a falka egyáltalán nem támadott.)
2013. máj. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kár pedig ez jó jelenet :)
2013. máj. 23. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
nincs sajnos. :(
2013. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!