Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A DC újraindított pár képregén...

A DC újraindított pár képregényt (the New 52! ). Van ezek közt vagy 3 Batman, Batman & Robin, és az ex-Robinok, Macskanő és a denevér copy-zó csajok. Ahhoz, hogy teljes képet kapjak a story-ról, el kéne olvasnom mindet?

Figyelt kérdés
Mert volt Night of the owls, Death of the Family és Damian Requiem mindegyikben (ha jól láttam).
2013. máj. 21. 20:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja! És még a felsorolásba (sorozat) van még olyan, hogy: Detective Comics
2013. máj. 21. 20:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván azokat a történeteket, amelyek a többi Batmanhez kötődő kiadványban folytatódtak, érdemes elolvasnod.
2013. máj. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Night of the Owls-ig olvastam, ott a Batman és a Nightwing nagyon együtt halad, azokat érdemes együtt olvasni. A 8. vagy 9. szám (a tényleges Night) elönti az összes "denevéres" képregényt, mindenki harcol egy bagollyal.


Tovább nem jutottam, mert valahogy belejött a Batman -sztorijába a Batwoman, és nem volt időm/energiám elolvasni azt a sorozatot. :)


Amit tehát szerintem együtt érdemes olvasni, az a Batman/Nightwing. A Batman&Robin kegyetlenül jó, azt ajánlom. A Batgirlről és a Batwomanről jókat olvastam. A többi (Batwing, Red Robin vagy mi a szösz, Catwoman) nem annyira jók, és nem is annyira kapcsolódnak. A Detective Comics asszem 5 évvel korábban játszódik, mint a többi.

2013. jún. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!