Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen magyar nyelvű Star...

Szellkriszta kérdése:

Milyen magyar nyelvű Star Wars regényeket ismertek, ami az új Jedi renddel foglalkozik?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy pl. melyikben van Darth Caedus és Jaina Solo párbaja, vagy Luke esküvője... De minden olyan könyvcím (és hogy letölthető-e) érdekel, ami az új köztársaság jedijeivel foglalkozik. Sajnos látom, angolul többszörennyi regény van, de én csak a magyar tudom olvasni... Köszi a segítséget.

2013. máj. 17. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nagyon járatos a Star wars könyvekben, de a Szukitsnál rengeteg megjelent magyarul, köztük ilyenek is.

[link]

2013. máj. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rengeteget kutattam ilyen könyvek után, de sajnos a legtöbb ilyesfajta könyv nem került lefordításra. Maximum olyat tudsz találni, ahol Luke eljegyzi Marát (Timothy Zahn-A jövő látomása), az Új jedi rendről meg max. olyat találsz, ahol még nagyon friss az egész akadémia. Ha pedig pl. a Solo ikrekről akarsz olvasni, sajnos csak olyan könyvek jelentek meg, ahol 14-15 évesek (Az ifjú Jedi lovagok sorozat, hiányos, nem fejezték be a teljes széria fordítását), olyan könyvet, ahol ennél idősebbek, nem találsz. Sajnos ez a helyzet, engem is idegesít, lassan már ott tartok hogy magamtól lefordítok pár könyvet (pl. Tatooine Ghost)
2013. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Viszont érdemes körülnézni, mert vannak, akik nem hivatalosan lefordítanak egy-egy könyvet, pl. találtam a jedi-növendék sorozatból (ami obi-van fiatalkorával foglalkozik) hivatalosan ki nem adott részeket! meg az utolsó jedi- sorozatból is ugyanígy. Van aki lelkes, és fordítja. - és amúgy kösz a tippet.
2013. máj. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!