Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani egy 15 éve...

Tudnátok ajánlani egy 15 éve lánynak valami jó könyvet?

Figyelt kérdés
Fantasy,horror,sci-fi jellegűt,vagy akár olyamit,mint a Mielőtt elalszom(aki ismeri).Ha lehet,ne vöröpöttyös és társait.Köszönöm!
2013. máj. 11. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Horror: Darren Shan könyveit ajánlom, zseniálisak (elsősorban: vámpírkönyvek), ha esetleg kimaradt eddig, akkor szerintem sürgősen pótold! :)

Sci-fi: A negyedik... nekem egészen tetszett, de mivel nem vagyok az a romantikus fajta, nekem kicsit sok volt benne a felesleges nyáladzás :)

Fantasy: Percy Jackson és az Olimposziak sorozat, én nagyon bírtam, bár az utolsó könyv nekem annyira nem tetszett, nagyon szórakoztató :D És ugyan ide a Bartimeus trilógia (+1), én végig nevetve olvastam, szerintem megéri :)

Remélem, segítettem:)

15/L

2013. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A vörös pöttyös és társai alatt a társai kifejezés alatt nem vagyok benne biztos mit értesz. :P


A kiadónak van két másik sokkal komolyabb sorozata is: az Arany pöttyös és a Hard selection.


Hard selectionből szívből ajánlom Az árnyak útján című könyvet. Letehetetlen kemény fantasy. [link]


Az Arany pöttyösből pedig az Outlandert [link] és a Megmaradt Alicenek [link] című könyveket.


Illetve a mielőtt elalszomhoz hasonlít a fülszöveg alapján ez is: Frédérique Deghelt - Valaki másnak az élete [link]


Utóbbiból tudom, hogy készült film is, de még nem láttam :)

2013. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tom Becker - Dark Side (fantasy-kaland)
2013. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piriiiiii ***** válasza:

Stephen King (horrornak), Dean R. Koontz (sci-finek), Arthur C. Clarke (fantasy-nak).

És külön ajánlom Alekszandr Beljajev: A kétéltű ember-ét, ez szerintem az ifjúságnak való fantasy, nem mostani.

2013. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!