Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jellemezné valaki kivülről és...

Jellemezné valaki kivülről és belülről Csongor és Tünde fontosabb szereplőit?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 13:51
 1/8 anonim válasza:

Sokkal egyszerűbb lenne, ha időt szánnál rá és elolvasnád.

Más tollával ékeskedni nem illik, amellett egy közbeszúrt kérdésre nem tudsz válaszolni.

2013. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

annyira imádom hogy minden ilyen kérdésre csak papolni tudnak az emberek:D.Miért nem szarják már le hogy elolvassa az illető vagy nem?Nektek nem tök mind1?az ő szerencsétlenségére válik(vagy nem).Ennyire nehezetekre esik segiteni valakinek?Nem értem hogy akkor minek jösztök fel ide..Egyébként is kedves válaszoló honnan veszed hogy nem olvastam el?;)

Lehet hogy pont annyira szar a könyv hogy egyáltalán nem érdekel,végig untat ,stb..?Ahhoz aztán nagyon értettek hogy osszátok az észt:).De ha ennyire nehezetekre esik hogy megválaszolj egy kérdést akkor menj máshova és hagyd a francba.;)

2013. máj. 7. 18:19
 3/8 A kérdező kommentje:
nehezedre*
2013. máj. 7. 18:19
 4/8 anonim válasza:

Ne alázd magad ilyen ostoba hozzászólásokkal!

Ha buta vagy esetleg funkcionális analfabéta, írd meg melyik településen laksz és valamelyik kollégám majd segít rajta, ez a készség fejleszthető.

Lehet fikázni a másikat, de önmagadról állítasz ki szellemi szegénységi bizonyítványt :(

Ez későbbi társkapcsolatodat is befolyásolhatja, negatív irányban.

Sok sikert kivánok!

2013. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mivel fikáztalak?=))

lényegében annyit mondtam hogy minek írsz ide ha nem tudsz a kérdésre válaszolni?vagy lehet tudsz csak nehezedre esik segiteni.:D

2013. máj. 8. 15:13
 6/8 anonim válasza:

Az eszkimónak nem halat kel adni hanem megtanítani horgászni.

Látom valóban olvasásértési gondokkal küzdesz.

Sajnos én mat- fizikás vagyok, de ha gondolod összehozlak olyan szakemberrel aki megtanít az olvasottakat értelmezni.

Ezt minden bántó él nélkül mondom!

Saját gyerekeimmel kellett megküzdenem amiatt az elátkozott waldorf módszer miatt:(

2013. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A Csongor és Tünde egy szar nemtom miért kötelező. Am meg google a barátod, én sem olvastam;)
2013. máj. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat van a juhasz, a pongrac, a bela, a geza meg a csongor es tunde.


A juhasz kedves, bolcs, tenyeszete van es szereti a csaladjat, (egy feleseg, ket gyerek)


A Pongrac a helyi lokoto. Eleg virgonc kis kolok, de o hozza ossze Csongort es Tundet, ugyh ez a pozitiv szamlajara irhato.


A Bela Csongor orokbe adott testvere, ami csak a vegen derul ki, (A Juhasz arulja el) pedig vegig ott van es segit Csongornak megkeresni Tundet, miutan elrabolta a Geza.


A Geza pedig hat a gonosz karakter, legalabbis latszolag, a vegeig, amikor Bela es Csongor megtalalja Tundet es igy a Gezat is, aki elvitte eredetileg. Kiderult h Geza csak meg akarta menteni Tundet, mert azt hitte h arva. Igy miutan elvitte biztonsagba, bezarta egy szobaba es adott neki enni, friss ruhakat tett az ajtaja ele, de nem akarta megijeszteni, mert akarhanyszor latta a Tundet, meg volt ijedve.


Aztan sok kalandon at vegre Csongor es Bela megtalaljak Tundet, a felreertest letisztazzak Gezaval es haza viszik Tundet, majd megeskudnek Rac-on. Es boldogan elnek amig meg nem hallnak.


Sztem eleg egyszeru...

2013. máj. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!