Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Claudia Grey - Stargazer c...

Claudia Grey - Stargazer c könyv tartalma?

Figyelt kérdés
Nagyon örülnék ha vki le tudná írni, h miről is szól valójában, h egyáltalán érdemes lenne elolvasnom v nem. Előre is köszi :)
2009. szept. 28. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy érted azt hogy valójában?? de amúgy itt a tartalom:


NÉZZ AZ ÉGRE!

"Visszafojtott lélegzettel figyeltem, ahogy a fagy felkúszik a szoba ablakára és elhomályosítja az éjszakai égboltot odakint, kizárja a holdfényt, de valahogy mégis láttam. A fagy az ablakon minden irányban terjedni kezdett, de nem véletlenszerűen.

Egy kísérteties alakzat kezdett kirajzolódni a jégvirágokból.

Egy arc.

Sötét, dühös szeme mintha engem nézett volna.

A legrészletesebb kép volt, amit valaha láttam.

Aztán szíven döfött a felismerés: a fagyember pillantása egyenesen a szemembe fúródott.

Volt idő, hogy nem hittem a kísértetekben..."


Az Evernight időtlen falai között mindenkinek van rejtegetnivalója.

Különösen alakul Bianca és Lucas titkos viszonya. A lány furcsa alkut köt Balthazarral, akit a múltja kísért. De minden veszni látszik, amikor az akadémiára gonosz erők támadnak. Mindennek legmélyén pedig egy borzongató rejtély lappang: Bianca születésének titka.


Ha mindenütt titkokba ütközöl...

Ha már senkiben sem bízhatsz...

Ha a csillagok az egyedüli barátaid...

Ha félsz, hogy elvéted az utad...

NÉZZ AZ ÉGRE!


Olvass ki múltat és jövőt!

2009. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érdemes elolvasni, ha elolvastad az 1-et és tetszett, akkor rajta. nekem bejött, és várom a folytatást.
2009. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2009. szept. 28. 20:27
 4/4 anonim válasza:
nekem meg van már a harmadika része most olvasom majd de nekem az 1, 2 is nagyon tetszett :D
2010. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!