Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Születésnapi ajándékot keresek...

Születésnapi ajándékot keresek, segítene valaki?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek lesz, úgy gondoltam, valami a második világháborús fegyverekről szóló könyvet szeretnék nézni. Esetleg van valami régebbi, ilyen témával foglalkozó könyv, ami szerintetek hasznos és jó is? Úgy gondoltam, egy antikváriumba fogok benézni (ha még tudtuk is, akkor esetleg linkelnétek egy olyan budapesti antikváriumot, ahol ti ezt láttátok?).

2013. ápr. 18. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Én William Dietrich Véres birodalmát(ha jól emlékszem, ez volt a cím) olvastam ilyen témában, bár igaz, hogy az még a világháború előtt játszódott, és a fele regény napjainkban íródott, de ha mást nem találsz, ez sem olyan rossz. Én személy szerint nem voltam oda érte, de nem a konyvvel van a baj, csak az ízlésemmel :)

A barátnőm olvasott egy jó vastag regényt, ami világháborús, val'szeg jó, mert három nap alatt végzett vele, pedig nem szokott olvasni. Én most csak a sokadik részét tudom cím szerint, a megfagyott világ a címe.

[link]

2013. ápr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hm, köszi, de én inkább tudományosabb könyvre gondoltam konkrétan, bár a regény se rossz. :D
2013. ápr. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!