Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám online/könyvesboltb...

Hol tudnám online/könyvesboltban megrendelni/megvenni a Sekaiichi Hatsukoi esetleg a Junjou Romanticát?

Figyelt kérdés

Már mindenhol kerestem,de nem sokra mentem xD Elvileg Magyarországon csak angolul lehet kapni,ami nekem tökéletes :D

Ha valaki utánnanézne nekem és linkek oldalt ha talált,azt nagyon megköszönném :)



2013. ápr. 3. 22:00
 1/5 Kurai Neko válasza:
Megpróbálhatod esetleg a Sakura Zaka-ban megrendelni vagy az anime con-okon. :)
2013. ápr. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval tegyük fel van,megrendelem es ki is szállítják? Mennyi esélyem van hogy találok? Mennyibe kerülne? :D

Amúgy köszi a választ :)

2013. ápr. 4. 21:49
 3/5 Kurai Neko válasza:
Úgy tudom, hogy házhoz szállítás náluk nincs. A bolt maga amúgy a Kálvin térnél van. Szerintem olyan 2000-3000 Ft lehet a manga, de nem igazán tudom.
2013. ápr. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kurai Neko válasza:
Ja és, nem tudom ez téged mennyire érdekel, de yaoiorden.hu-n fordítják a mangát magyarra is. :) Mindkettőt asszem.
2013. ápr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze azt tudom hogy fordítják a mangát (azért köszi :) ) de angolul sztem jobban le lett fordítva. xD

Megnéztem az oldalon,elvileg volt fenn junjou romantica (termékek) de már nincs.

Esetleg nem tudsz ajánlani valakit,akinek megvan és eladná? (normál kereteken belül) ,angolul vagy magyarul (bár sztem magyarul nincs is xD)

Azért köszönöm a segítséged :)

2013. ápr. 11. 16:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!