Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani valami jó...

Baranya Nikoletta kérdése:

Tudnátok ajánlani valami jó könyvet, mert az utóbbi időben nagyon sokat olvastam, és kifogytam az ötletekből?

Figyelt kérdés

Imádok mindent, ami akár egy kicsit is romantikus, vagy egy kicsit is fantasy (ha ezek keveréke, akkor meg pláne).

Történelmi könyveket annyira nem szeretek, kivéve talán a holokausztosokat (persze nem úgy szeretem, de értitek)

A magyar könyveket, és régi ifjúsági regényeket, mint például a pöttyös, vagy csíkos könyveket is nagyon szeretem.

Sci-fi-t még nem olvastam, ha gondoljátok, akkor azt is szívesen kipróbálom.

Előre is köszönök szépen minden ötletet.



2013. márc. 26. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Beautiful Creatures

A burok

Szent johanna gimi

Pi élete

Alkonyat

Testbérlők

Az éhezők viadala

2013. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Holocaust témájúak:

-Semprun: A nagy utazás (az én kedvencem a témában)

-Kertész Imre: Sorstalanság (szerintem annyira nem nagy hűha, de amolyan "illik ismerni" típusú könyv, amúgy meg nem is rossz)


Színvonalas ifjúsági regények: Darren Shan vámpíros sorozata (egy egész picit romantikus is)

2013. márc. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Andy McDermott - Hajsza Atlantiszért. Ez egy nagyon jó, kalandos könyv, rengeteg izgalommal és humorral fűszerezve. Nem romantikus, se nem fantasy, de megéri elolvasni


Jonas Jonasson - A százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt. Roppant humoros könyv, sokat lehet nevetni, míg olvasod és a XX. századi történelmet is felvázolja az olvasónak, persze ezt is humorral vegyítve, tehát nem tömény unalom és a cselekménye is pörgős.

2013. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én a Szent Johanna gimit ajánlom,bár elég hosszú és sokak szerint 'csöpögős',de szerintem nagyszerű könyv,ajánlom az Egy zizi naplóját illetve az Egy ropi naplóját(az első csajos,a második pedig fiús,de nekem mindkettő tetszett).A neveletlen hercegnő naplója,a Harry Potter,az Alkonyt,a Vámpírnaplók,A hűvösvölgyi suli és a Sárkánylány én ezeket olvastam legutóbb,és kindegyik nagyon tetszett. Jó olvasást!:)
2013. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Csitt csitt nagyon bejött...
2013. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg Cabot - Tudom, hol vagy!

Meg Cabot - Mediátor (fantasy, romantikus, kalandos)

Thomas Brezina - Katie Cat

2013. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Simone Elkeles - Tökéletes kémia

Stephanie Perkins - Anna és a francia csók

2013. márc. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ :) Természetesen a Szent Johannát már olvastam, és én is sírok, hogy vége :) A csitt csitt nekem is bejött, és voltak más könyvek is, amiket már olvastam, de jó tudni, hogy hasonló az ízlésünk, amiket még nem olvastam, azoknak meg külön örülök :) Mindenkinek köszi még egyszer :)
2013. ápr. 1. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!