Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek a készülő...

Mi a véleményetek a készülő regényemről?

Figyelt kérdés

Fekete kabát volt rajta, a haja rövidre vágva. Nem találkoztunk két éve, de biztos voltam benne, hogy ő az, a hajdani nagy Ő, immár kis "ő"-vel. Tudtam, hogy nem ismer fel, még nem is látott ilyen ruhában, nomeg soha nem is foglalkoztattam igazán, az egész színjáték volt. Nem ismert meg, de mintha tudat alatt mégis valami taszítót érzett volna, mert elindult a tömegben hátrafelé-mint régen. Ekkor tudtam, hogy végre életemben először-mégha pár percre is- hatással leszek rá. Végre odaértem és csak ennyit szóltam:

-Jegyeket, bérleteket!



2013. márc. 22. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi elég is, jó egypercesnek.
2013. márc. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ha egypercesnek vesszük, mit változtatnál rajta? (helyesírás, szóhasználat)
2013. márc. 22. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmit, így jó ahogy van.
2013. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jó volt. :-)
2013. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egypercesnek tényleg jó. Frappáns.
2013. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nobel-díj? Hogy jön ez ide?

Amúgy ez kevés egy regény részletnek, vagy nem?

2013. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elején járok ezeknek, talán át kelle térnem az egypercesekre. Amennyiben komolyabb dolgot összehoznék, kereslek segítség reményében. Köszi!

Üdv.:p.sz.

2013. márc. 23. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tökéletesen megfelel egypercesnek. Így pont jó, frappáns, kifejezetten tetszik :)
2013. márc. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyet töröltek,-szerintem reklám miatt, tippet adott-neki is köszönöm, láttam.
2013. márc. 24. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!