Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az antikváriumban megvásároljá...

Az antikváriumban megvásárolják a könyveket? Milyen áron?

Figyelt kérdés
Van több száz könyvem, így is helyhiányban küszködök, jó lenne megszabadulni tőlük, kidobni azért nem akarom, szóval jó lenne eladni. Netre feltenni képtelenség ennyit. Szóval tudna valaki ajánlani valami antikváriumot vagy más helyet, ahol felvásárolják a könyveket? Főleg Miskolc, Kazincbarcika, Eger környékén érdekelne a dolog.

2013. márc. 3. 08:10
 1/6 fersk ***** válasza:

[link]

Ugyanezt Eger, Kazincbarcika stb. esetén...

2013. márc. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz szépen, de már kerestem a google-ban. Ha nem tudok valamit, nem egyből ide rohanok, hanem próbálok a neten rákeresni a dologra, ami érdekel. Csak akkor írok ide, annak reményében, hogy valaki saját tapasztalatról számol be, hogy igen...képzeld én így csináltam, nekem ez a tapasztalatom ezzel kapcsolatban....stb....Már ismerem a google-t, de azért igazán kösz, hogy újból felhívtad rá a figyelmem.
2013. márc. 3. 11:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom, hogy a használt könyveket az antikváriumok nagyon nyomott árért veszik meg.

Az, hogy megvennék, egy dolog, de alaposan kiválogatják, tíz könyvből nyolcat vissza hozhatsz.

Ajánlom, inkább ajándékozd el őket.

2013. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, nekem is ez volt a véleményem erről, hogy így működik ez. Sajnos...
2013. márc. 3. 12:37
 5/6 belapus ***** válasza:

Én a könyvtárnak szoktam átadni a régebbi könyveimet.Igaz, ebben az esetben nem kapok értük pénzt.

Esetleg válogasd ki a "menőbbeket", azok talán könnyebben értékesíthetőek, akár egyesével is.

2013. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egyrészt könyvtáraknak szoktam ajándékozni azt, ami releváns (pl. iskolai könyvtáraknak tankönyveket, kötelezőket, ifjúsági irodalmat), illetve mostanában a rukkola.hu -n cserélem el őket. :)
2013. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!