Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valóban megszűnt már Thomas...

Valóban megszűnt már Thomas Brezina:Fiúk kizárva! Sorozata? Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 18:50
 1/3 anonim válasza:
Nemtudom hogy igaz-e. De szerintem ha igaz, akkor azért mert már nem tudott mit kitalálni.
2009. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dtigenerator válasza:
Lehet, hogy boltban már nem találod meg, ennek az is lehet az oka, hogy nem egy mai sztori (jó pár éves megvan már) és nem is egy sikerkönyv, vagy kultuszholmi, hogy ennyi ideig tartogassák a boltokban. Ha nincsenek meg, könyvtárakban lehet még kölcsönözni. (Pl.: XV. kerület, Rákospalota, Eötvös utca végén a Szabó Ervin könyvtár, ahova én járok, ott megvan nekik azt hiszem az összes. Meg ha érdekel, más Brezina könyveik is vannak, mint a Hot-Dogok.)
2010. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Úgy tudom Thomas még írja ezeket, de szerintem már a vége felé nagyon unalmas. Most ilyen különkiadások jelengetnek meg.
2010. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!