Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretnék fantasy könyveket...

Szeretnék fantasy könyveket olvasni, de nemtudom melyikkel kezdjem, melyik elég jó, mondanátok pár jót?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekelne a téma, szeretem a fantasyt de könyvet még nem sikerült olvasnom a témával kapcsolatban, gondoltam egy olyannal kezdem el amit sokan ajánlotok, az biztos jó lehet. Lehetőleg csak olyat mondjatok ami magyar nyelvű. Ha van valami sikersorozat szerű akkor az is jó ha többkötetes, és egy világ köré épül az egész, majd megveszem mind :)) Köszi
2009. szept. 5. 10:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, nem ilyen tucat dolgokra gondoltam mint Eragon, Harry Potter, GYU.. a Darren Shan könyveket meg már olvastam :)
2009. szept. 5. 10:45
 2/7 A kérdező kommentje:

Na mégvalami bocs:D tváájlájt sem érdekel, meg azokse amik többnyire 10-14 éveseknek írodtak, ilyen ifjúságiak

köszi megint:D

2009. szept. 5. 10:48
 3/7 anonim válasza:
63%
Szia. Nekem nagyon tetszett Terry Pratchet Fegyvertársak című könyve. Már több könyve megjelent, a történetek a Korongvilágban játszódnak. Keress rá neten. És Szergej Lukjanyenko Őrség könyveit is nagyon ajánlják.
2009. szept. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Szia. Nekem tetszett Claudia Gray-Evernight c. könyve,

meg Alyson Noel-Evermore, és ami nagyon jó szerintem az George R. R. Martin- Lázálom című könyve (ez egyáltalán nem az az ifjúsági könyv). Akkor még vannak a Lőrincz L. László könyvek vagy más néven Leslie L. Lawrence. Ezek szerintem nagyon jó könyvek :)

2009. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Margaret Mahy: Atvaltozas c. konyve azt hiszem tetszene neked...
2009. szept. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dragon Lance, Forgotten Realms sorozatok

Richard A. Knaak tollából a Warcraft regények, Ursule K. Le Guin: Összes szigetvilág története

2009. okt. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg Glen Cook-tól a Fekete Sereg - Lappangó árnyak - Fehér Rózsa trilógiát.


Nagyon megéri!

2010. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!