Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Madara hogy húzta ki magát az...

Madara hogy húzta ki magát az Edo Tensei-ből?

Figyelt kérdés

ˇSPOILERˇ

Azt tudom, hogy Itachi megtörte az Edo Tensei-t és eltűntek a még nem lepecsételt ninják, de az a rész nekem hiányzik hogy Madara mit mesterkedett hogy nem tűnt el



2013. jan. 27. 00:12
 1/6 kleptomanitic74 ***** válasza:
elméletileg: madara azért élt az obitoval való találkozáskor mert erejét a gedou mazouból nyerte és a zetsukat is igy hozhatta létre. így elképzelhető hogy az edo tensei csak visszahozta a tudatát és maga a fekete zetsu tartja életben. ezt arra alapozzák hogy a fekete zetsu tudatos, mindenhol jelenlévő főldnek hivta magát amikor a főldesurakra vadászott. persze nem pont ezeket a szavakat használta.
2013. jan. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én már azt gondoltam valami pecsét technikát használt :)
2013. jan. 27. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Pecsétet használt és ezt el is mondta közben... :D

Mikor Itachi megállítja Kabutót és elkezdenek eltűnni a feltámasztottak, akkor a kagék épp Madara ellen harcolnak és azt hiszik, hogy Madara is el fog tűnni. De ekkor mondja Madara, hogy ennek a jutsunak csak egy gyengepontja van, méghozzá az, ha vmelyik feltámasztott ismeri a jutsut, mert akkor "kiléphet" belőle. Ezt ugye hamarabb nem tehette volna meg, mert Kabuto teljesen átvette volna felette az irányítást, mint tette azt Zabuzával és Hakuval. De mivel Kabuto magatehetetlen lett Itachinak hála, így Madara simán kiszabadult belőle és okoskodott is a kegéknek, hogy most nem csak halhatatlan és kifogyhatatlan mennyiségű chakrája van, hanem ura saját magának és azt csinál amit akar. És igen, kézpecséteket használt.

2013. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

like a boss

oké köszi :)

2013. jan. 28. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a mangában van?
2013. febr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, már volt. Jó pár rész múlva lesz animében lesz.
2013. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!