Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lesz újabb twiligh...

Szerintetek lesz újabb twilight könyv? Ki mit tud erről?

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok rajongó meg nem követem a híreket, de úgy tudom lezárták a sztorit, tehát nem lesz.

Olyan, mint pl. a Harry Potter könyvek, hiába volt benne nagyon sok pénz, le kellett zárni már a sztorit, és nem lesz új rész.

2013. jan. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MissYvonne ***** válasza:
Igen,már egy ideje elkezdte írni Stephenie Meyer írni a könyvet Edward szemszögéből,és hogyha minden igaz,ez is megfog jelenni,de film ebből már nem lesz.Plusz még jelennek meg a képregényváltozatai is,amiket ajánlok,nagyon szép megvannak rajzolva :)
2013. jan. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
remélem igazad van és lesz könyv. eddig n em követtem ezt a vonalat,de ennyi idős fejjel kellett rájönnöm,hogy kedvelem :-D
2013. jan. 6. 23:24
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lesz:| de van egy könyv ami ehhez a sorozathoz tartozik még, Bree Tanner rövid második élete, és a Midnight sun 12 fejezet, ami nem valószínű, hogy be lesz fejezve
2013. jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz befejezve Edward szemszögéből sajnálatos módon! Valakik elloptek, így az írónő megsértődött, nem folytatja... De amúgy, ami abból meg van nekem tetszik:)
2013. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!