Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen komolyabb könyveket...

Milyen komolyabb könyveket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Főként vörös pöttyösöket olvastam eddig, de most valami komolyabb könyvet keresnék. Ti milyeneket olvastatok először? És hány évesen?

A műfajt is írjátok le lécc!

15/L


2013. jan. 1. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
A Szinuhe egy nagyon vastag könyv, amitől meg szoktak ijedni,meg egy nagyon régi korban játszódik, de igazából minden van benne, folyik a vér hullanak az emberek, akik szerelembe esnek,összevesznek, majd kibékülnek, az emberek rusnya terveket szőnek, és egy csepp misztikum is helyet kap benne. Valamelyik iskolában feladják kötelezőnek, de én nagyon szeretem. Sokat sírtam rajta. Ha komoly könyvet akarsz ez az igazi!
2013. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha ilyeneket írsz, hogy "lécc", akkor inkább még egy darabig ne olvassa komoly könyvet...

De én ajánlom a Zabhegyezőt.

2013. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kedves előző, ha nem olvas komoly könyveket, akkor mitől fog megtanulni szabatosan fogalmazni?

A Zabhegyező nagyon jó könyv, én is csak ajánlani tudom.

nem ismerlek így nehéz tanácsot adni.

Dorian Gray arcképe, A Nagy Gatsby, Virágot Algernonnak, Szép új világ, satöbbi. könnyebb lenne, ha kicsit pontosítanál, mi érdekel, miket szeretsz, stb.

2013. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én régen nem olvastam de amikor kivettem a harry potter 1-et az után kezdtem nagyon sokat olvasni.

nem komoly de nagyon jó könyv.

2013. jan. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Ken Follett - Katedrális

- Titánok bukása

Paulo Coelho - Alkimista

- Az ördög és Prym kisasszom

- Veronika meg akar halni

Wass Albert könyvek pl A funtineli boszorkány

Verne Cirkuszkocsival a sarkvidéken át

2013. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hopp most nézem hogy lány vagy :) akkor még coelho 11 perc ill piedra folyó partján ültem és sírtam
2013. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a Szinuhe valóban kiváló könyv, és Waltari egyébként is remek író :)
2013. jan. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt első vagyok. Eszembe jutott még José Saramago ő is egy jó író bár nem mindenkinek jön be a stílusa. Pl nem használ gondolatjeleket. Ha meg valami tényleg nagyon komolyra vágysz ott van Jostein Gaardertől a Sofie világa.
2013. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!